प्रधानमन्त्री छलफलका लागि तयार

२५ असार २०६९, सोमबार १४:५९ मा प्रकाशित


काठमाडौं, २५ असार । दलहरुसंग सहमति नगरी एकलौटी सरकार सञ्चालन गरेकामा चौतर्फी आलोचनाको शिकार बनेका प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईले केही लचकताको संकेत गरेका छन् । संविधानसभा विघटनपछि संविधानसभामा प्रतिनिधित्व गर्ने दलहरुलाई पहिलोपटक उनले छलफलका लागि बोलाएपछि यस्तै अनुमान गरिएको छ ।
प्रधानमन्त्रीका स्वकीयसचिव विश्वदीप पाण्डेका अनुसार भोली मंगलबार बिहानै छलफलका लागि डा. भट्टराईले सबै दलका नेतृत्वलाई आमन्त्रण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री कार्यालय, सिंहदरवारमा बिहान ८ बजे हुने छलफलमा मुख्यगरी आगामी बजेट, निर्वाचन र मुलुकलाई राजनीतिक निकास दिनका निम्ति राष्ट्रिय समझदारी कायम गर्ने विषयमा हुने बताइएको छ । राष्ट्रिय एकता, स्वाधीनता र मुलुकको र्आिर्थक विकासमा सबै राजनीतिक दलहरुको वीचमा एकता हुनुपर्नेमा प्रधानमन्त्रीको जोड रहेको पाण्डेले उल्लेख गरेका छन् । दलहरुबीच सहमति भए जस्तोसुकै त्याग गर्न पनि प्रधानमन्त्री तयार रहेको समेत उनले बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । लुम्बिनी प्रदेशका नवनियुक्त मन्त्रीले पद तथा गोपनीयताको शपथ लिएका छन् । प्रदेश प्रमुख धर्मनाथ यादवले नवनियुक्त मन्त्रीहरु विजय

काठमाडौं । कोरोना भाइरसको दोस्रो लहर नेपालमा महामारीकै रुपमा फैलिन थालेको छ । सोमबार १२सय ८२ नयाँ संक्रमित थपिएका छन्

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल