मातृका माओवादीद्धारा काङ्ग्रेस सभापतिको घर घेराउ

२५ असार २०६९, सोमबार ११:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २५ असार । संविधानसभाको विघटनमा प्रमुख दलका शीर्ष नेताहरु मुख्य दोषी भएकोभन्दै मातृका यादव संयोजक रहेको नेकपा, माओवादीले विरोधमा नेपाली काङ्ग्रेस सभापति सुशील काइरालाको निवास घेराउ गरेको छ ।  नेकपा, माओवादीका कार्यकर्ताहरुले अहिले कोइराला निवास महाराजगन्जमा पुगेर नारावाजी गरेका थिए । तोकिएको समयावधिमा संविधान जारी गर्न नसकेकोभन्दै नेकपा, माओवादीले हिजोदेखि प्रमुख दलका शीर्ष नेताहरुको निवास घेराउ अभियान सुरु गरेको थियो । बिहान ११ देखि मध्यान्ह् १२ बजेसम्म कोइराला निवास घेराउ गरेको नेकपा, माओवादी बागमती ब्यूरो सेक्रेटरी सुजनले जानकारी दिनुभयो । वितेको २ वर्षमा सभासदहरुले लिएको भत्ता फिर्ता, संयुक्त क्रान्तिकारी सरकार गठन, दिगो शान्ति स्थापना, महङ्गी तथा कालोबजारी नियन्त्रण लगायतका माग राखेर नेकपा, माओवादीले नेताहरुको घर घेराउ र भण्डाफोर कार्यक्रम सुरु भएको जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले पार्टीमा बाटो बिराएकालाई फर्केर आउन आग्रह गरेका छन् । अखिल नेपाल

काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा निषेधाज्ञा १० दिन थप भएको छ । यसअघि जारी गरिएको निषेधाज्ञाको आदेशको अवधि आइतबार सकिएपछि काठमाडौं,

काठमाडौं । नेकपा एमालेको संस्थापन पक्षका सांसद नारदमुनि रानाले संसद पुनःस्थापना र अहिलेको सरकार सर्वोच्च अदालतले बनाइदिएको भनेपछि संसदको अन्तर्राष्ट्रिय

काठमाडौं । सांसद उमेश श्रेष्ठ स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त भएका छन् । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सांसद श्रेष्ठलाई स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त गरेका