मातृका माओवादीद्धारा काङ्ग्रेस सभापतिको घर घेराउ

२५ असार २०६९, सोमबार ११:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २५ असार । संविधानसभाको विघटनमा प्रमुख दलका शीर्ष नेताहरु मुख्य दोषी भएकोभन्दै मातृका यादव संयोजक रहेको नेकपा, माओवादीले विरोधमा नेपाली काङ्ग्रेस सभापति सुशील काइरालाको निवास घेराउ गरेको छ ।  नेकपा, माओवादीका कार्यकर्ताहरुले अहिले कोइराला निवास महाराजगन्जमा पुगेर नारावाजी गरेका थिए । तोकिएको समयावधिमा संविधान जारी गर्न नसकेकोभन्दै नेकपा, माओवादीले हिजोदेखि प्रमुख दलका शीर्ष नेताहरुको निवास घेराउ अभियान सुरु गरेको थियो । बिहान ११ देखि मध्यान्ह् १२ बजेसम्म कोइराला निवास घेराउ गरेको नेकपा, माओवादी बागमती ब्यूरो सेक्रेटरी सुजनले जानकारी दिनुभयो । वितेको २ वर्षमा सभासदहरुले लिएको भत्ता फिर्ता, संयुक्त क्रान्तिकारी सरकार गठन, दिगो शान्ति स्थापना, महङ्गी तथा कालोबजारी नियन्त्रण लगायतका माग राखेर नेकपा, माओवादीले नेताहरुको घर घेराउ र भण्डाफोर कार्यक्रम सुरु भएको जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेसको स्थानीय तह निर्वाचन केन्द्रीय परिचालन समितिले सिट संख्या बढाउन गठबन्धन आवश्यक भएको निष्कर्ष निकालेको छ ।

फर्डिनान्ड रोमुआल्डेज मार्कोस जुनियरले बिहीबार मनिला शहरमा हजारौं मानिसहरूका बीच फिलिपिन्सको १७ औं राष्ट्रपतिको रूपमा शपथ ग्रहण गरेका छन्। मार्कोस

एजेन्सी । दोस्रो विश्वयुद्धमा जापानी फौजलाई आच्छुआच्छु पारेर राष्ट्रपतिबाट सर्वोच्च पदक पाएका हर्शेल डब्ल्यू विलियम्सको ९८ वर्षको उमेरमा मृत्यु भएको

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा पत्नी आरजु राणा देउवालाई कोरोनाभाइरस संक्रमण भएको छ । कोरोनाभाइरस संक्रमण भएपछि आरजु केही दिनयता