राष्ट्रपतिले सत्ता लिनुपर्ने बिजुक्छेको धारणा

२५ असार २०६९, सोमबार ०९:४८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २५ असार । नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान बिजुक्छेले राजनीतिक गतिरोध अन्त्यका लागि राष्ट्रपतिले सत्ता आफ्नो हातमा लिनुपर्ने सुझाव दिनुभएको छ । अहिलेकै अवस्था रहिरहे मलुक थप समस्यामा फस्ने भन्दै उहांले राष्ट्रपतिले अभिभावकको भूमिका निभाउनुपर्ने बताउनुभएको हो । आज बिहान एक रेडियो अन्तर्वार्ताका क्रममा अध्यक्ष बिजुक्छेले राष्ट्रपतिलाई अधिकार दिने विषयमा सर्वपक्षीय छलफल गर्न सकिने उल्लेख गर्दै सबै समस्याको निकासका लागि सर्वदलीय बैठक आवश्यक भएको बताउनु भयो । हरेक दलले प्रस्तुत गर्ने विकल्पबारे गम्भीरताका साथ छलफल गर्नुपर्ने र गतिरोध अन्त्यको स्पष्ट खाका बनेपछि मात्र प्रधानमन्त्रीले राजीनामा गर्नुपर्ने धारणा प्रस्तुत गर्नुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १७३६ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ। मंगलबार स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रले सरकारलाई दिएको समर्थन यथावत् राखेको छ । माओवादी केन्द्र स्थायी कमिटीको मंगलबार बसेको बैठकले समर्थन

काठमाडौं । नेकपा एमालेका बरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालसहित संघका २७ र प्रदेशका ५ सांसदलाई पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले स्पष्टीकरण

काठमाडौं । काठमाडौंमा जारी त्रिकोणात्मक टी–२० सिरिज अन्तर्गत नेपाल नेदरल्यान्ड्ससँग ३ विकेटले पराजित भएको छ । नेपालले दिएको २ सय