राष्ट्रपतिले सत्ता लिनुपर्ने बिजुक्छेको धारणा

२५ असार २०६९, सोमबार ०९:४८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २५ असार । नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान बिजुक्छेले राजनीतिक गतिरोध अन्त्यका लागि राष्ट्रपतिले सत्ता आफ्नो हातमा लिनुपर्ने सुझाव दिनुभएको छ । अहिलेकै अवस्था रहिरहे मलुक थप समस्यामा फस्ने भन्दै उहांले राष्ट्रपतिले अभिभावकको भूमिका निभाउनुपर्ने बताउनुभएको हो । आज बिहान एक रेडियो अन्तर्वार्ताका क्रममा अध्यक्ष बिजुक्छेले राष्ट्रपतिलाई अधिकार दिने विषयमा सर्वपक्षीय छलफल गर्न सकिने उल्लेख गर्दै सबै समस्याको निकासका लागि सर्वदलीय बैठक आवश्यक भएको बताउनु भयो । हरेक दलले प्रस्तुत गर्ने विकल्पबारे गम्भीरताका साथ छलफल गर्नुपर्ने र गतिरोध अन्त्यको स्पष्ट खाका बनेपछि मात्र प्रधानमन्त्रीले राजीनामा गर्नुपर्ने धारणा प्रस्तुत गर्नुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो