बाढीबाट रुसमा १४१ को मृत्यु

२४ असार २०६९, आईतवार १४:४७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २४ असार । रुसमा बाढीबाट मृत्यु हुनेको सङ्ख्या कम्तीमा १४१ पुगेको समाचारमा जनाइएको छ । हिजो आएको आँधीबेहरीसहितको बाढीका कारण आज बिहानसम्ममा बाढीमा परी मृत्यु हुने १४१ पुगेको हो । बाढी र पहिरोमा परी हराइरहेका थपको शव प्राप्त भएको उक्त प्राकृतिक प्रकोपको उद्वारका लागि खटिरहेका उद्वारकर्मीहरुले जनाएका रुसी गृह मन्त्रालयले जानकारी दिएको छ ।दक्षिणी रुसको क्रास्नोदास्की कारी स्थानमा हिजो सो बाढी आएको बताइएको छ । विगतका केही दिनदेखि जारी रहेको भारी वर्षाको क्रममा हिजो अकस्मात आँधी र ठूलो बाढी आएको बताइएको छ । तर आजभने सो बाढीका कारण सबैभन्दा बढी प्रभावित क्षेत्र क्रिमस्क रहेको पाइएको छ । सो क्षेत्र सुची सहरबाट करिब १२० माइल उत्तरपश्चिम क्षेत्रमा पर्दछ ।    प्रभावित क्षेत्रमा ठूलो संख्यामा सैनिक एवम् संयुक्त सुरक्षाबल परिचालन गरी खोजी एवम् उद्वारका कार्य जारी राखिएको रुसको प्रकोप व्यवस्थापनसम्बन्धी निकायले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

विश्वभर कोरोना संक्रमणका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या ३० लाख २३ हजार नाघेको छ । संक्रमित हुनेको संख्या पनि १४ करोड

नयाँ दिल्ली । भारतमा कोरोना भाइरसको महामारी अति भयावह बन्दै गएको छ र संक्रमण तथा मृत्युदर तीव्र गतिमा बढिरहेको छ

साउदी अरबले तीन उच्च सैनिकलाई ‘देशद्रोह’ गरेको आरोपमा मृत्युदण्ड दिएको यहाँको रक्षा मन्त्रालयले बताएको छ । मन्त्रालयले राज्य सञ्चालित समाचार

म्यानमारमा सैनिक कु विरुद्धमा जारी प्रदर्शनका क्रममा थप ८० जनाको मृत्यु भएको छ । म्यानमारको बागो शहरमा भएको प्रदर्शनमा सो