ठुलो परिमाणमा प्रतिबन्धीत लागु औषधसहित एक पुर्व प्रहरी पक्राउ

२४ असार २०६९, आईतवार १४:४५ मा प्रकाशित

महोत्तरी, २४ असार । महोत्तरीको माईस्थान ३ विश्वकर्मा चोकबाट प्रहरीले गएराति  ठुलो परिमाणमा लागु औषधसहित एक जना पुर्व प्रहरीलाई पक्राउ गरेको छ । प्रक्राउ पर्नेमा महोत्तरी बिजलपुरा ९ का रामधनी महत्तो रहेको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरी स्रोतका अनुसार महत्तो पुर्व प्रहरी हबल्दार भएको बताइएको छ । महोत्तरीको टिम्कीयाबाट लुकाई छिपाई ल्याईएको लागुऔषध माईस्थान ३ स्थित जगंल क्षेत्रमा खाल्डो खनेर लुकाउन लाग्दा प्रहरीले बिशेष सुराकीको आधारमा महत्तोलाई प्रतीबन्धीत लागुऔषधसहित प्रक्राउ गरिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय बर्दिवासका प्रहरी निरीक्षक बाबुराज खड्काले जानकारी दिनुभयो । यता महत्तो पुर्व प्रहरी हो होइन केही भन्ने बिषयमा प्रहरीले केही पनि बताएको छैन । महत्तोेको साथबाट प्रहरीले स्पास्मो ७ सय ३० थान , नाइृट्रोभेट ३ सय थान तथा कोरेक्स ३० थान बोतल फेला पारेको छ । हाल महत्तोलाई हिरासतमा राखेर थप अनुसन्धान भईरहेको ईलाका प्रहरी कार्यालय बर्दिवास महोत्तरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर

धनकुटा । धनकुटाको महालक्ष्मी नगरपालिकामा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । मोवाइल चार्ज गर्ने क्रममा विद्युत लाइनमा हाइभोल्टेज

बैतडी । हतौडा प्रहारबाट बैतडीमा आज एक बालकको हत्या भएको छ । दशरथचन्द नगरपालिका–१ झोकालीका १५ वर्षीय महेश भुलको हत्या

चितवनको माडी नगरपालिका–९ अयोध्याधाममा राम, सीता, लक्ष्मण र हनुमानको पूर्णकदका मूर्ति स्थापना गरिने भएपछि निर्माण कार्य तीव्ररुपमा अगाडि बढेको छ