राष्ट्रपतिको सुझावपछि प्रचण्डले भने– बहिर जे हल्ला चलेपनि सहमतिमै बजेट आउँछ

२४ असार २०६९, आईतवार १४:४३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २४ असार । एकीकृत नेकपा माओवादीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले जस्तो वजेट आए पनि दलहरुको सहमतिमै आउने वताउनु भएको छ । राष्ट्रपति डा रामवरण यादवसँग आज विहान शीतलनिवासमा भएको भेटपछि सञ्चारकर्मीसँग माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले वाहिर जस्ता घटनाक्रम देखिए पनि सहमतिमा मात्रै वजेट आउने वताउनु भएको हो । सहमतिमै वजेट ल्याउनुपर्ने सुझाव राष्ट्रपतिलको दिएको उल्लेख गर्दै प्रचण्डले आफूले पनि राष्ट्रपतिलाई वजेटमा सहमति जुटाउन पहल जारी राखेको जानकारी गराउनु भएको थियो । अन्य राजनीतिक घटनाक्रमका वारेमा नेपाली काङ्ग्रेस,नेकपा एमाले, संयुक्त मधेसीमोर्चासँग छलफल जारी रहेको जानकारी दिंदै माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले सहमति भै नसकेको भए पनि सकारात्मक सङ्केत देखिएको बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल

काठमाडौँ । नेकपा एमालेको महाधिवेशन आयोजक कमिटीको बैठकले कर्णाली प्रदेशमा फ्लोर क्रस गराउन भूमिका खेलेको आरोप लगाएर २० जना नेतालाई

काठमाडौं । प्रहरीले ७ जना नक्कली डाक्टरलाई पक्राउ गरेको छ । नक्कली प्रमाणपत्र पेश गरेर काम गरिरहेका ७ जना ‘नक्कली

काठमाडौँ । सरकारले सार्जवनिक स्थानमा ५ जनाभन्दा बढी भेला हुन रोक लगाएको छ । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले जारी गरेको