सहमतिमै बजेट आउछः प्रधानमन्त्री

२४ असार २०६९, आईतवार १४:४१ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २४ असार । प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईले बजेट ल्याउने बारेमा आफ्नो छलफल सुरु भएका कारण आगामी आर्थिक वर्षको बजेट दलहरुको सहमतिमा नै आउने बताउनु भएको छ । नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान बिजुक्छेसँग आज विहान भएको भेटपछि सञ्चारकर्मीसँग प्रधानमन्त्रीले प्रतिपक्षी दलका नेताहरुसँगको छलफल सुरु भइसकेका कारण सहमतिमा पूर्ण आकारको बजेट आउने बताउनु भएको हो । नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान बिजुक्छेलाई भेट्न प्रधानमन्त्री भट्टराई बिजुक्छे निवास भक्तपुर पुग्नु भएको थियो । भेटमा नेता बिजुक्छेले मुख्य दलहरू मात्र बसेर निर्णय गर्ने र अरू दलको उपेक्षा गर्ने कार्य नगरी सबै दलका नेतालाई बोलाएर रायसुझाव लिई अगाडि बढ्न र बजेटसमेत सहमतिमै ल्याउन सुझाव दिएको बताउनुभयो । मलको अभावले किसान समस्यामा परेकाले भारतसँग मात्र नभई अन्य देशहरूसँग पनि मल आयात गर्न सरकारले प्रक्रिया अगाडि बढाउनुपर्नेमा बिजुक्छेले जोड दिनु भएको थियो । शिक्षामा विदेशी हस्तक्षेपलाई रोक्नुपर्ने सुुझावसमेत आफूले प्रधानमन्त्रीलाई दिएको उहाँले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । कांग्रेस नेता डा.शेखर कोइराला निकट नेताहरूको भेला सुरु भएको छ । केही बेरअघि बत्तीसपुतलीस्थित अनुपम फुडल्यान्डमा कोइराला पक्षीय

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले आगामी प्रदेश तथा प्रतिनिधि सभा निर्वाचनमा विद्युतिय मतदान यन्त्र (इभीएम) प्रयोग गर्ने भए साउन मसान्तसम्म व्यवस्था

काठमाडौँ । त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल (टिआइए) भएर थप दुई अन्तर्राष्ट्रिय एयरलाइन्सले नियमित उडान गर्ने भएका छन् । थाइल्याण्डको थाई स्माइल

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्ष सकिन अब १६ दिन बाँकी छ । सरकारले चालु आवमा रु तीन खर्ब ७८ अर्ब नौ