सहमतिमै बजेट आउछः प्रधानमन्त्री

२४ असार २०६९, आईतवार १४:४१ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २४ असार । प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईले बजेट ल्याउने बारेमा आफ्नो छलफल सुरु भएका कारण आगामी आर्थिक वर्षको बजेट दलहरुको सहमतिमा नै आउने बताउनु भएको छ । नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान बिजुक्छेसँग आज विहान भएको भेटपछि सञ्चारकर्मीसँग प्रधानमन्त्रीले प्रतिपक्षी दलका नेताहरुसँगको छलफल सुरु भइसकेका कारण सहमतिमा पूर्ण आकारको बजेट आउने बताउनु भएको हो । नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान बिजुक्छेलाई भेट्न प्रधानमन्त्री भट्टराई बिजुक्छे निवास भक्तपुर पुग्नु भएको थियो । भेटमा नेता बिजुक्छेले मुख्य दलहरू मात्र बसेर निर्णय गर्ने र अरू दलको उपेक्षा गर्ने कार्य नगरी सबै दलका नेतालाई बोलाएर रायसुझाव लिई अगाडि बढ्न र बजेटसमेत सहमतिमै ल्याउन सुझाव दिएको बताउनुभयो । मलको अभावले किसान समस्यामा परेकाले भारतसँग मात्र नभई अन्य देशहरूसँग पनि मल आयात गर्न सरकारले प्रक्रिया अगाडि बढाउनुपर्नेमा बिजुक्छेले जोड दिनु भएको थियो । शिक्षामा विदेशी हस्तक्षेपलाई रोक्नुपर्ने सुुझावसमेत आफूले प्रधानमन्त्रीलाई दिएको उहाँले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले पार्टीमा बाटो बिराएकालाई फर्केर आउन आग्रह गरेका छन् । अखिल नेपाल

काठमाडौं । नेकपा एमालेको संस्थापन पक्षका सांसद नारदमुनि रानाले संसद पुनःस्थापना र अहिलेको सरकार सर्वोच्च अदालतले बनाइदिएको भनेपछि संसदको अन्तर्राष्ट्रिय

काठमाडौं । सांसद उमेश श्रेष्ठ स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त भएका छन् । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सांसद श्रेष्ठलाई स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त गरेका

म्याग्दी । पहिराले थुनिएको म्याग्दीको धवलागिरि गाउँपालिका-१ स्थित गुर्जाखोला तलाउ भरिएर प्राकृतिकरूपमा बग्न थालेको छ । गुर्जाको खास्टा भन्ने ठाउँमा