भट्टराईको मति प्रचण्डले चाहे सुध्रन्छ ः माधव नेपाल

२४ असार २०६९, आईतवार ११:५६ मा प्रकाशित


काठमाडौं, २४ असार । पार्टीले जातीय पहिचानको आवाजलाई सम्बोधन नगरेकोले अलग्गै मोर्चा गठनको आवश्यकता रहेको भन्दै विभिन्न राजनीतिक दलका जनजाती नेताहरुले असन्तुष्टि व्यक्त गरेको परिवेशमा एमाले नेता माधव नेपालले आफ्नो पार्टीभित्रका जनजाति नेताहरु कुनै हालतमा पनि पार्टी छाडेर नजाने दाबी गरेका छन् । जनजाती नेताहरुले राखेको माग नै गलत भएको र उनीहरु पार्टीको अनुशासनमा बस्नुपर्ने भन्दै नेता नेपालले पार्टीभित्र गल्ती गर्नेहरु जोसुकै भएपनि सजायको भागीदार बन्नुपर्ने बताए । उनी प्रेस चौतारी कास्कीले पोखरामा आयोजना गरेको एक कार्यक्रममा सम्बोधन गर्न आजै पोखरा पुगेका हुन् ।
कार्यक्रममा मनतव्य दिंदै नेपालले राष्ट्रपति, जनता र पार्टीहरुलाई बाबुरामले चुनौति दिएको उल्लेख गर्दै मुलुकको समस्याको जड बनेका भट्टराईलाई सबै मिलेर एक्ल्याउनु पर्ने बताए । बाबुरामलाई तानाशाहीको संज्ञा दिंदै सत्ता लम्याउनुबाहेक अरु कुनै ध्यय यतिबेला बाबुरामको नभएको उनको कथन थियो । पूर्ण बजेट लयाउने सरकारको कसरत बेकारको ध्वांस भएको दाबी गर्दै नेपालले कुनै हालतमा पूर्णबजेट आउन नसक्ने दाबी गरे । मति बिग्रिएको भट्टराईको मति सुधार्न चाहेमा प्रचण्डले मात्रै सक्ने पनि माधव नेपालको टिप्पणी रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । केटोन्जी ब्राउन ज्याक्सन अमेरिकी सर्वोच्च अदालतको पहिलो अश्वेत महिला न्यायाधीश बनेकी छन् । उनले गएराती राति पद तथा

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र जनता समाजवादी पार्टीका संघीय परिषद अध्यक्ष डा. बाबुराम भट्टराईबीच भेटवार्ता

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका पूर्वसहमहामन्त्री अर्जुननरसिंह केसी अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएका छन् । असार १३ गते काठमाडौंको ह्याम्स अस्पतालमा भर्ना भएका

बागलुङ । वर्षाका बेला बागलुङवासीले धारोमा पानी आउछ कि आउँदैन भनेर आकाशतर्फ फर्केर निक्यौल गर्ने गर्छन् । वर्षातको समयमा बागलुङमा