गुप्ताको हत्या सुनियोजित भएको आशंका

२४ असार २०६९, आईतवार ११:२४ मा प्रकाशित

बीरगञ्ज, २४ असार । गत शनिबार गोली हानी हत्या गरिएको अवस्थामा भेटिएका बिन्दास एफ.एम. ९४.८ मेघाहर्जका प्रबन्ध निर्देशक सन्तोस गुप्ताबारे नयां रहश्योद्घाटन गरिएको छ । भारतको ढाका भन्ने स्थानमा अज्ञात समुहद्वारा हत्या गरिएका गुप्ता भारतीय जालीनोटको कारोवारी भएको बताइएको छ भने यही आरोपमा भारतीय प्रहरी प्रशासनकै योजनाअनुरुप उनको हत्या गरिएको हुनसक्ने यहां आशङ्का गरिएको छ । भारत रक्सौल बंैकरोड निवासी ३१ बर्सीय गुप्तालगायत तीनजनाको लगानीमा विगत पांच महिनादेखि यहां बिन्दास एफ.एम. प्रसारण हु“दै आएको छ ।
सीमावर्ती भारतीय रक्सौल प्रहरीले दिएको जानकारीअनुसार भारत बिहारको पुर्वी चम्पारण जिल्लाको ढाका चिरैयास्थित फुलबारीमा २३ गते बिहान गुप्ता मृत अबस्थामा फेला परेका हुन् । उनको शव पोष्टमार्टमका लागि भारतीय प्रहरीले मोतीहारी अस्पतालमा राखेको छ । घटनाका बारेमा पर्सा प्रहरीमा कुनै जानकारी नआएको र भारतीय नागरीकले वीरगंजमा रेडियो सन्चालन गरेको सम्बन्धमा पनि केही थाहा नभएकोले यस सम्बन्धमा अनुसन्धान गरिने पर्साका प्रहरी उपरीक्षक पिताम्बर अधिकारीले बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस