राष्ट्रपति यादवलाई सक्रिय बनाउन सकिन्छः नेपाल

२३ असार २०६९, शनिबार १७:४२ मा प्रकाशित

पर्वत, २३ असार । एमाले वरिष्ठ नेता माधबकुमार नोपालले प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईले तत्काल राजिनामा नदिए राष्ट्रपतिलाई सक्रिय बनाउन सकिने बताउनु भएको छ । एमाले अञ्चल स्तरीय कार्यकर्ता तथा प्रशिक्षाण कार्यक्रममा आज पर्वत आउनुभएका नेपालले प्रेस चौतारी जिल्ला शाखाले गरेको पत्रकार सम्मेलनमा यस्तो बताउनुभएको हो । पूर्व प्रधानमन्त्री समेत रहनु भएका नेता नेपालले प्रधानमन्त्री भट्टराईले गरेका राष्ट्रघाती गतिविधीहरु राष्ट्रपतिले टुलुटुलु हेरेर मात्र बस्न नस्कने हुँदा नियम र कानुनको प्रयोग गरी दलहरुले राष्ट्रपतिलाई सक्रिय गराउन बाध्य हुने बतााउनुभयो । प्रधानमन्त्रीको आफूले राजीनामा दिए माघ १९ दोहोरिन सक्ने भन्ने भनाईप्रति नेता नेपालले त्यस्तो कुनै सम्भावना नै नरहेकोले कुर्सीमा बसीरहने नाटक मञ्चन नगर्न आग्रह गर्नुभयो । नेपालले एक त्रितियांश बजेट ल्याउन पनि अहिलेको सरकारलाई अन्तरिम संविधानले नदिने हुँदा पूर्ण आकारको बजेट ल्याउछु भन्नुको कुनै अर्थ नभएको बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । कांग्रेस नेता डा.शेखर कोइराला निकट नेताहरूको भेला सुरु भएको छ । केही बेरअघि बत्तीसपुतलीस्थित अनुपम फुडल्यान्डमा कोइराला पक्षीय

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले आगामी प्रदेश तथा प्रतिनिधि सभा निर्वाचनमा विद्युतिय मतदान यन्त्र (इभीएम) प्रयोग गर्ने भए साउन मसान्तसम्म व्यवस्था

काठमाडौँ । त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल (टिआइए) भएर थप दुई अन्तर्राष्ट्रिय एयरलाइन्सले नियमित उडान गर्ने भएका छन् । थाइल्याण्डको थाई स्माइल

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्ष सकिन अब १६ दिन बाँकी छ । सरकारले चालु आवमा रु तीन खर्ब ७८ अर्ब नौ