माओवादी राष्ट्र ध्वस्त पार्न अग्रसरः खनाल

२३ असार २०६९, शनिबार १७:३९ मा प्रकाशित

जनकपुर, २३ असार । नेकपा एमालेका अध्यक्ष झलनाथ खनालले एकीकृत नेकपा माओवादी राष्ट्रलाई ध्वस्त पार्नतर्फ अग्रसर रहेको आरोप लगाउनु भएको छ । माओवादीको गलत कदमको विरुद्वमा देशमा आन्दोलनको आवश्यक्ता परेको खनालले औंल्याउनुभयो । एमालेको जनकपुर अञ्चल स्तरीय प्रशिक्षण कार्यक्रममा आज दिउँसो बोल्दै पूर्व प्रधानमंत्री समेत रहनु भएका खनालले माओवादीको सर्वसत्तावादी नीतिका कारण प्रधानमंत्री डा बाबुराम भट्टराईले संविधानसभा विघटन गराएको आरोप लगाउनुभयो । प्रधानमन्त्रीले कुनै पनि दलसँग कुनै प्रकारको छलफल नै नगरी मंसिर ७ गते नयाँ निर्वाचनको मिती घोषणा गरेको भन्दै खनालले निर्वाचनको मिती तोक्नु नाटक मात्र भएको उल्लेख गर्नुभयो । एक अर्को प्रसङ्गमा खनालले मधेशी मोर्चाका नेताहरुले अघि सारेको एक मधेश, एक प्रदेशको अवधारणाले राष्ट्रलाई विभाजन गर्ने बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल

काठमाडौँ । नेकपा एमालेको महाधिवेशन आयोजक कमिटीको बैठकले कर्णाली प्रदेशमा फ्लोर क्रस गराउन भूमिका खेलेको आरोप लगाएर २० जना नेतालाई

काठमाडौं । प्रहरीले ७ जना नक्कली डाक्टरलाई पक्राउ गरेको छ । नक्कली प्रमाणपत्र पेश गरेर काम गरिरहेका ७ जना ‘नक्कली

काठमाडौँ । सरकारले सार्जवनिक स्थानमा ५ जनाभन्दा बढी भेला हुन रोक लगाएको छ । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले जारी गरेको