सन्चारमन्त्रीलाई हटाउन प्रचण्डको ध्यानाकर्षण

२३ असार २०६९, शनिबार १२:२३ मा प्रकाशित


काठमाडौ, २३ असार । सूचना तथा सन्चारमन्त्री राजकिशोर यादवलाई पदबाट हटाउन मधेसी जनअधिकार फोरम गणतान्त्रिकका बहु सङ्ख्यक सदस्यहरूले एकीकृत नेकपा माओवादीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको ध्यानाकर्षण गराएका छन् । उनीहरूले प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईलाई सन्चारमन्त्री यादवलाई हटाउन आग्रह गर्दा पनि वास्ता नगरेको भन्दै सरकारको नेतृत्व गरिरहेको दलको अध्यक्षको हैसियतले प्रचण्डलाई आग्रह गरिएको बताएका छन् । अध्यक्ष प्रचण्डको ध्यानाकर्षण गराउन नन्दनकुमार दत्तलगायतका नेताहरू लाजिम्पाट पुगेका थिए । सन्चारमन्त्रीलाई फिर्ता बोलाउने विषयमा आजै गणतान्त्रिकका नेताहरूले मधेसी मोर्चाका संयोजक विजयकुमार गच्छदारसँग पनि छलफल गर्ने भएका छन् । मन्त्री बनेपछि कार्यवाहक अध्यक्ष यादवले पार्टी सङ्गठनको काममा खासै चासो नदिएको भन्दै बहुसङ्ख्यक सदस्यहरूले पदबाट हटाएको घोषणा गरिसकेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री तथा नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले ३२ सांसदलाई कारबाही प्रक्रिया अगाडि बढाएपछि सर्वोच्च अदालत पुगेका छन्।

काठमाडौं । नेकपा एमालेका नेता माधवकुमार नेपालले प्रधानमन्त्री एवं नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीसँगको भेटमा कुनै प्रगति नभएको नेता

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आगामी असार महिना सम्ममा नेपालमा तीन लाख व्यक्तिमा कोभिड–१९ संक्रमण देखा पर्नसक्ने अनुमान गरेको

भारतमा कोरोना भाइरसको महामारी अति भयावह अवस्थामा पुगेको छ। पछिल्लो २४ घण्टामा मात्र भारतमा तीन लाख भन्दा बढि संक्रमित थपिएका