सन्चारमन्त्रीलाई हटाउन प्रचण्डको ध्यानाकर्षण

२३ असार २०६९, शनिबार १२:२३ मा प्रकाशित


काठमाडौ, २३ असार । सूचना तथा सन्चारमन्त्री राजकिशोर यादवलाई पदबाट हटाउन मधेसी जनअधिकार फोरम गणतान्त्रिकका बहु सङ्ख्यक सदस्यहरूले एकीकृत नेकपा माओवादीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको ध्यानाकर्षण गराएका छन् । उनीहरूले प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईलाई सन्चारमन्त्री यादवलाई हटाउन आग्रह गर्दा पनि वास्ता नगरेको भन्दै सरकारको नेतृत्व गरिरहेको दलको अध्यक्षको हैसियतले प्रचण्डलाई आग्रह गरिएको बताएका छन् । अध्यक्ष प्रचण्डको ध्यानाकर्षण गराउन नन्दनकुमार दत्तलगायतका नेताहरू लाजिम्पाट पुगेका थिए । सन्चारमन्त्रीलाई फिर्ता बोलाउने विषयमा आजै गणतान्त्रिकका नेताहरूले मधेसी मोर्चाका संयोजक विजयकुमार गच्छदारसँग पनि छलफल गर्ने भएका छन् । मन्त्री बनेपछि कार्यवाहक अध्यक्ष यादवले पार्टी सङ्गठनको काममा खासै चासो नदिएको भन्दै बहुसङ्ख्यक सदस्यहरूले पदबाट हटाएको घोषणा गरिसकेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेसको स्थानीय तह निर्वाचन केन्द्रीय परिचालन समितिले सिट संख्या बढाउन गठबन्धन आवश्यक भएको निष्कर्ष निकालेको छ ।

फर्डिनान्ड रोमुआल्डेज मार्कोस जुनियरले बिहीबार मनिला शहरमा हजारौं मानिसहरूका बीच फिलिपिन्सको १७ औं राष्ट्रपतिको रूपमा शपथ ग्रहण गरेका छन्। मार्कोस

एजेन्सी । दोस्रो विश्वयुद्धमा जापानी फौजलाई आच्छुआच्छु पारेर राष्ट्रपतिबाट सर्वोच्च पदक पाएका हर्शेल डब्ल्यू विलियम्सको ९८ वर्षको उमेरमा मृत्यु भएको

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा पत्नी आरजु राणा देउवालाई कोरोनाभाइरस संक्रमण भएको छ । कोरोनाभाइरस संक्रमण भएपछि आरजु केही दिनयता