‘प्रतिक्रियावादी’का कारण लडाकुमा असन्तुष्टि ः भट्टराई

२३ असार २०६९, शनिबार ०९:३८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २३ असार । समायोजन प्रक्रिया सम्मानजनक नभएको भन्दै पूर्वलडाकुहरु विरोधमा उत्रिरहेकै बेला सेना समायोजन विशेष समितिका संयोजकसमेत रहेका प्रधानमन्त्री डा. बावुराम भट्टराईले सेना समायोजन प्रक्रिया सम्मानजनक रुपमा अगाडि बढ्ने दाबी गरेका छन् । आज बिहानै भेटघाटको लागि बालुवाटार पुगेका पार्टी कार्यकर्ताहरुसमक्ष भट्टराईले सो दाबी गरेका हुन् । समायोजन प्रक्रियामा केही समस्या देखिए पनि सम्बन्धित सबै पक्षसंग आफूले गम्भिर रुपमा छलफल चलाइरहेको र त्यसको सुखद् परिणाम आउने उनले बताए । सम्मानजनक समायोजन हुनेकुरामा शंका नगर्न आग्रह गर्दै प्रधानमन्त्री भट्टराईले सबैलाई संयमित बन्नसमेत आग्रह गरे । मुलुक संक्रमणकालीन अवस्थाबाट गुज्रेकोले प्रतिक्रियावादीहरुले त्यसको गलत फाइदा लिन लागेको भन्दै कार्यकर्ताहरुलाई उनले थप्थपाउने कोशिस गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौँ। नेकपा माओवादी केन्द्रले स्थायी कमिटी बैठक बोलाएको छ । सोमबार दिउँसो १ बजे बैठक बोलाइएको छ । समसायिक राजनीतिक

नेकपा (माओवादी केन्द्र) का स्थायी समिति सदस्य देवेन्द्र पौडेलले निकट भविष्यमै नेकपा (एमाले) माधवकुमार नेपाल पक्षसँग पार्टी एकता हुन सक्ने

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर