सरकारले पूर्ण बजेट नै ल्याउछः प्रधानमन्त्री

२२ असार २०६९, शुक्रबार २०:४० मा प्रकाशित

काठमाडौ, २२ असार । प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईले राजनीतिक दलहरूको सहमतिमै सरकारले पूर्ण बजेट ल्याउने बताउनु भएको छ । आज प्रधानमन्त्री कार्यालयमा ज्ञापनपत्र बुझाउन पुगेका चेम्बर अफ कमर्सका प्रतिनिधिहरूसँग कुरा गर्दै उहाँले पूर्ण बजेट विना आर्थिक क्षेत्र अगाडि बढ्न नसक्ने भएकाले त्यसैका लागि सहयोग गर्न आग्रह गर्नुभयो । जनतालाई राहत दिन र आर्थिक क्षेत्रलाई सही दिशामा लैजानका लागि पूर्ण बजेट नै आवश्यक भएकाले त्यसका लागि सहयोग गर्न चेम्बरका प्रतिनिधिहरूसँग प्रधानमन्त्रीले आग्रह गर्नुभएको नेपाल चेम्बर अफ कमर्सका अध्यक्ष सुरेशकुमार बस्नेतले जानकारी दिनुभयो । ‘आंशिक बजेटले देशको आर्थिक अवस्थालाई अगाडि बढाउन नसक्ने भएकाले पूर्ण बजेट नै ल्याउनुपर्ने धारणा प्रधानमन्त्रीले राख्नु भएकाले आफुहरुले पनि प्रधानमन्त्रीको भनाईलाई स्वागत गर्दै पूर्ण बजेट नै ल्याउनका लागि आग्रह गरेको भेटपछि अध्यक्ष बस्नेतले जानकारी दिनुभयो । चेम्बर अफ कमर्सले प्रधानमन्त्रीसँग विशेष आर्थिक क्षेत्रको काम अगाडि बढाउन, पूर्ण बजेट ल्याउन, आर्थिक समृद्धि हुनेगरी बजेट ल्याउन, गरिबी न्यूनीकरणको कामकारवाही अगाडि बढाउन, निजी क्षेत्रको भावना अनुसार अगाडि बढ्न आग्रह गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) का अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले आफ्नो नेतृत्वमा सरकारमा सहभागी नहुने बताएका छन् । यसअघि उपप्रधानमन्त्रीसहित

काठमाडौँ – साताको पहिलो र दोस्रो दिन उच्च अंकले घटेको शेयर कारोबार मापक नेप्से परिसूचक मंगलबार पनि घटेको छ ।

काठमाडौँ । यती एअरलाइन्सको भगिनी संस्था तारा एयरले आगामी असोज २३ देखि पोखरा–जोमसोम उडानलाई नियमित गर्ने भएको छ । विश्वका

काठमाडौं । सत्तारुढ पाँच दलीय गठबन्धनले नागरिक अगुवाबाट दुई जनालाई मन्त्री बनाउँने सहमति गरेका छन् । प्रतिगमन विरुद्वका आन्दोलनमा सक्रिय