म संविधानसम्मत रुपमा मात्र अघि बढछुः राष्ट्रपति

२२ असार २०६९, शुक्रबार १५:४३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २२ असार । राष्ट्रपति डा रामवरण यादवले आंफु संविधानसम्मत रुपमा मात्रै अघि बढ्ने भन्दै सरकार पनि त्यही अनुसार चलोस भन्ने आफ्नो चाहना रहेको बताउनु भएको छ । राष्ट्रपतिलाई भेटन सितल निवास पुगेका मधेशी जनअधिकार फोरम लोकतान्त्रिकका अध्यक्ष एवं गृहमन्त्री विजयकुमार गच्छदारसंग राष्ट्रपति डा यादवले संविधानसम्मत रुपमा बजेट ल्याउनु उपयुक्त हुने सल्लाह दिनु भएको गच्छदारले बताउनु भयो । राष्ट्रपति र गृहमन्त्री गच्छदारबीच संविधानसभा विघटनका कारण, संविधानसभावाट संविधान बनाउने सवाल, मंसिर ७ को निर्वाचन र राष्ट्रिय सहमति लगाएत समसामयिक राजनीतिक घटनाक्रमका बारेमा छलफल भएको छ । यसैक्रममा राष्ट्रपतिले बितेका कुरा छा्ड्न भन्दै प्रमुख दलहरुले अहिलेसम्म के सहमति गरेको भन्ने जिज्ञासा राखेको पनि गृहमन्त्री गच्छदारले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल

काठमाडौँ । नेकपा एमालेको महाधिवेशन आयोजक कमिटीको बैठकले कर्णाली प्रदेशमा फ्लोर क्रस गराउन भूमिका खेलेको आरोप लगाएर २० जना नेतालाई

काठमाडौं । प्रहरीले ७ जना नक्कली डाक्टरलाई पक्राउ गरेको छ । नक्कली प्रमाणपत्र पेश गरेर काम गरिरहेका ७ जना ‘नक्कली

काठमाडौँ । सरकारले सार्जवनिक स्थानमा ५ जनाभन्दा बढी भेला हुन रोक लगाएको छ । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले जारी गरेको