रौतहट घटनामा मृत्यु भएकाको परिवारलाई सरकारले क्षतिपूर्ति दिने

२१ असार २०६९, बिहीबार १७:३९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २१ असार । आज बिहान रौतहटको गरुडामा प्रहरी र गाउँलेबीच दोहोरो भिडन्त हँुदा प्रहरीको गोली लागेर मृत्यु भएकाको परिवारलाई सरकारले क्षतिपूर्ति दिने भएको छ । मन्त्रीपरिषद्को केहीबेर अघि सकिएको बैठकले क्षतिपूर्ति दिने निर्णय गरेको हो । यसैगरी झडपमा परी घाइते भएकाहरूको उपचार खर्च पनि सरकारले बेहोर्ने भएको छ । घटनाको छानवीन गरी दोषीलाई कारवाही गरिने पनि सरकारले प्रतिवद्धता जनाएको छ । यसैबीच रौतहट प्रहरीले स्थितिलाई नियन्त्रणमा लिन घुँडामुनि गोली हान्ने आदेश दिएकोमा छानीमा गोली लागेको जनाएको छ । घटनामा परी घाइते भएका दुई जनालाई थप उपचारका लागि काठमाडौंमा ल्याइएको छ । घटनामा पनि प्रहरीहरू पनि घाइते भएका छन् । यही असार १५ गते भएको दुर्घटनाका विषयमा गरिएको चक्काजाम खुलाउने क्रममा दुवैपक्षबीच झडप भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आगामी असार महिना सम्ममा नेपालमा तीन लाख व्यक्तिमा कोभिड–१९ संक्रमण देखा पर्नसक्ने अनुमान गरेको

काठमाडौँ । नक्कली पीसीआर रिपोर्ट दिने सुरिया हेल्थ केयरको लाइसेन्स निलम्बन गरिएको छ । राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशालाले नक्कली रिपोर्टका बारेमा

काठमाडौं । आज देशका धेरैजसो स्थानमा बिहानैदेखि वर्षा भइरहेको जल तथा मौसम विज्ञान विभागले जनाएको छ। देशका विभिन्न क्षेत्रमा आज

काठमाडौं । सत्तारुढ नेकपा (एमाले) अध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र नेता माधवकुमार नेपालबीच लामो समयको संवादहीनता तोडिएसँगै राजनीतिक