रौतहटको गरुडामा गोली चल्यो, एकको मुत्यु

२१ असार २०६९, बिहीबार १६:०४ मा प्रकाशित

रौतहट, २१ असार । आज बिहान रौतहटको गरुडामा प्रहरी र गाउँलेबीच दोहोरो भिडन्त हुदा प्रहरीको गोली लागेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा लक्ष्मीपुर गाविस वडा नं. ६ निवासी ३० वर्षका रमोद साह कलवार भएको जनाइएको छ । प्रहरीको गोली लागी ८ जना गाउँले र ३ जना प्रहरी घाइते भएका छन् । घाइतेमध्ये २ जनाको अवस्था गम्भीर छ । केही दिन अघि ट्याक्टरको ठक्करबाट एक व्यक्तिको मृत्यु भएको आरोपमा ट्याक्टर चालक र ट्याक्टरलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएकोमा गाउँलेले ट्याक्टर चालक निर्दाेष भएको भन्दै हिजो साँझ ६ बजेदेखि ९ बजेसम्म सडक अवरुद्ध पारेका थिए । गाउँलेहरुले आज बिहानदेखि सडक अवरुद्ध पारेपछि प्रहरीले गाउलेमाथि अनाचक लाठी चार्ज गरेपछि गाउँलेहरु प्रतिकारमा उत्रिएका थिए । प्रतिकारमा उत्रिएका स्थानियबासिन्दालाई २२ राउण्ड अश्रुग्यास प्रहार गरिएको छ भने १५ राउण्ड गोली प्रहार गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

बैतडी । हतौडा प्रहारबाट बैतडीमा आज एक बालकको हत्या भएको छ । दशरथचन्द नगरपालिका–१ झोकालीका १५ वर्षीय महेश भुलको हत्या

चितवनको माडी नगरपालिका–९ अयोध्याधाममा राम, सीता, लक्ष्मण र हनुमानको पूर्णकदका मूर्ति स्थापना गरिने भएपछि निर्माण कार्य तीव्ररुपमा अगाडि बढेको छ

गएराति आएको हुरीबतासले धनमालको क्षति भएको छ । प्रारम्भिक सूचनानुसार जिल्लामा ५० घरको छाना उडाएको जानकारी रेडक्रसले जनाएको छ ।

खोटाङ । जन्तेढुङ्गा गाउँपालिका–५ चिसापानीका ३७ वर्षीय विज्ञान कोइरालालाई बेपत्ता भएको १९ वर्षपछि घर फर्काइएको छ । नेपालगञ्जमा भेटिनुभएका विज्ञानलाई