प्रहरी कुटपिटको विषयले लहान बजार तनावग्रस्त

२१ असार २०६९, बिहीबार १५:५९ मा प्रकाशित

सिराहा, २१ असार । लहानस्थित होटल विशालमा गएराती जिल्ला प्रहरी कार्यालयका घुमुवा र लहान प्रहरी कार्यालयका सादा पोशाकका प्रहरी प्रवेश गरी जथाभावी कुटपिट गरेको विषयलाई लिएर दोषी प्रहरीलाई कारवाहीको माग गर्दै राजमार्ग अवरुद्ध पारेका छन् भने आज बिहानैदेखि लहान बजार तनावग्रस्त बनेको छ । प्रहरीको ज्यादतीको विरोधमा उत्रिएका स्थानीयवासी र व्यापारीले पूर्व पश्चिम लोकमार्गमा पूर्णरुपमा बन्द तथा चक्काजाम गरेका छन् । पूर्वाञ्चलको मुख्य व्यापारीक केन्द्र रहेको लहानबजारका सबै पसलहरु बन्द रहेका छन् । जाम खुलाउन प्रहरीले बल प्रयोग गर्दा आक्रोसित स्थानीय र प्रहरीबीच झडप भएको छ । झडपका क्रममा प्रहरीले एक राउण्ड अश्रृग्यास समेत प्रहार गरेको थियो । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका घुमुवा प्रहरीहरु हिजो राती करिव साढे ९ बजे होटलमा प्रवेश गरी म्यानेजर सुनिलकुमार साह, निर्माण व्यवसायी संघका अध्यक्ष विशालकुमार साह, उद्योग वाणिज्य सङ्घका पूर्व अध्यक्ष निरश चौधरीलाई कुटपिट गरेको स्थानियले बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आज देशका धेरैजसो स्थानमा बिहानैदेखि वर्षा भइरहेको जल तथा मौसम विज्ञान विभागले जनाएको छ। देशका विभिन्न क्षेत्रमा आज

काठमाडौं। सभामुख अग्नि सापकोटाविरुद्ध परेको मुद्दामा सर्वोच्च अदालतको संवैधानिक इजलासले बुधबार सुनुवाइ गरेन ।प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबरा नेतृत्वको संवैधानिक इजलासमा

जिल्लाको दिपायल सिलगढी नगरपालिका–७ तथा पूर्वीचौकी गाउँपालिका–१ को सीमाक्षेत्र बुढोबाँज भन्ने ठाउँमा बेवारिसे अवस्थामा एक महिलाको शव फेला परेको छ

काठमाडौं । चैत्र शुक्ल नवमीका दिन मर्यादा पुरुषोत्तम भगवान् रामचन्द्रको सम्झनामा मनाइने ‘रामनवमी’ पर्व आज देशभरि श्रद्धा र भक्तिपूर्वक पूजा