प्रहरीको गोलीबाट रौतहटमा एकको मृत्यु

२१ असार २०६९, बिहीबार १२:११ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २१ असार । सडक बन्द गर्न लागेका स्थानीयलाई तितरवितर तुल्याउने क्रममा तनाव बढेपछि रौतहटमा प्रहरीले गोली चलाउंदा आज बिहान एक व्याक्तिको मृत्यु भएको छ । रौतहटको गरुडामा भएको घटनामा स्थानीय लक्ष्मीपुर–६ का रमोद जैसवालको मृत्यु भएको हो ।
आज बिहानै गौर–चन्द्ररनिगाहपुर सडक खण्डको बाटो अवरुद्ध गर्न बसेका स्थानीयवासी र गरुडा प्रहरीबीच बाटो खुलाउने क्रममा झडप भएको थियो । स्थिति नियन्त्रणमा लिन प्रहरीले १५ वटा अश्रुग्यांस प्रहार गरेको थियो भने झडपमा परी प्रहरी र स्थानीय गरी एक दर्जन व्यक्ति घाइते भएका छन् । गोली लागेर घाइते भएका लक्ष्मीपुरका विरोधि राय यादवलाई उपचारको लागि काठमाडौं ल्याइएको छ ।
गत १४ गते महोत्तरीबाट रौतहटको महम्मदपुर गाविसतर्फ जन्ती लिएर हिंडेको ना ३ त ७६४३ नम्बरको एक ट्याक्टरको ठक्करबाट महोत्तरीका राम राउतको घट्नास्थलमा मृत्यु भएको थियो । सो ट्याक्टरलाई पक्राउ गरी कारबाही अघि बढाएको विरोधमा स्थानीयले कारबाही नगर्न दबाव दिएर सडक अवरुद्ध गरेको बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । अर्थमन्त्री विष्णुप्रसाद पौडेलले गैरआवसिय नेपालीहरुलाई नेपालमा पूँजीसँगै सिप र प्रविधि पनि भित्राउन आग्रह गरेका छन् । अर्थ मन्त्रालय

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटी बैठक आज बस्दैछ। बैठक पार्टी केन्द्रीय कार्यालय पेरिसडाँडामा दिउँसो १ बजे बोलाइएको हो

पाल्पा । पाल्पाको निस्दी गाउँपालिका वडा नं. ४ पिपलभन्ज्याङमा भएको जीप दुर्घटनामा ७ जना घाइते भएका छन् । घाईतेमध्ये २

काठमाडौं । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल इतिहासकै कठिन परिस्थितिको सामना गर्नुपर्ने अवस्थामा पुगेका छन् । उनलाई साथ दिइरहेका