नयांदिल्लीमा नेपाली विद्यार्थीको मृत्यु

२० असार २०६९, बुधबार १२:४० मा प्रकाशित

नयां दिल्ली, असार २० । सुदुरपश्चिम धनगढी चौराहा घर भएका जितेन्द्र शाह नामक एक विद्यार्थीको भारतको राजधानी नयांदिल्लीमा सोमबार सडक दुर्घटनामा मृत्यु भएको छ । सडक पार गर्ने क्रममा तीब्र गतिमा आएको इन्फिल्ड बुलेट मोटरसाइकलले जितेन्द्रलाई ठक्कर दिएर भागेको प्रत्यक्षदर्शी एवम् उनका साथी विजय त्रिपाठीले जानकारी दिएका छन् । जितेन्द भारतीय बोर्ड इन्स्ट्च्युट अफ चार्टर्ड एकाउण्टेन्ट्स् अफ इण्डियाअन्तर्गत अध्ययन गरिरहेका छात्र भएको बताइएको छ ।
विजयका अनुसार दुर्घटना भएको दुई दिन बितिसक्दा पनि ठक्कर दिने मोटरसाइकलका चालकलाई स्थानीय प्रहरीले फेला पार्न सकेको छैन । मोटरसाइकलले ठक्कर दिएपछि गम्भीर घाइते भएका जितेन्द्रको लालबहादुर शास्त्री अस्पतालमा मृत्यु भएको थियो । साथीको मृत्युपछि आक्रोशित नेपाली विद्यार्थीहरुले स्थानीय प्रहरीले पर्याप्त सहयोग नगरेको गुनासोसहित स्थानीय सकरपुर प्रहरी थानामा एफआइआर दर्ता गराएका छन् । उनीहरुले हिजो मंगलबार लक्ष्मीनगर क्षेत्रमा दुई घण्टा सडक समेत अवरुद्ध पारेका थिए भने हिजो नै कार्यवाहक राजदूत खगनाथ अधिकारीलाई घटनाको जानकारी दिई सहयोगका लागि आग्रह गरेका थिए । अधिकारीले घटनाका सम्बन्धमा भारत सरकारलाई अनुरोध गर्ने जवाफ दिए पनि आवश्यक कारबाही अघि बढ्न नसकेको बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । बुधवार बसेको सत्तारुढ गठबन्धनको बैठकले अघिल्लो सरकारले गरेका राजनीतिक नियुक्ति खारेज गर्ने निर्णय गरेको छ । प्रधानमन्त्रीको सरकारी

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३,८४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १०,८८६ पीसीआर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट एमाले प्रवेश गरेका चार नेताले सांसद पदमा पुनर्बहालीको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको