जङ्गली च्याउ खाँदा पाल्पामा तीनजनाको मृत्यु

१९ असार २०६९, मंगलवार १८:०४ मा प्रकाशित

पाल्पा, १९ असार । जङ्गली च्याउ खाएर बिरामी परेका पाल्पाका तीनजनाको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको छ । पाल्पाको हेक्लाङग गाविस ८ भञ्याङ्गथोकका एकै परिवारका दुईसहित ३ जनाको आज  बिहान मृत्यु भएको हो । मृत्यु हुनेमा ५ वर्षका कुशल राना, ११ वर्षका किरण सारु र १३ वर्षका एकबहादुर सारु रहेका छन् । किरण र कुशलको बिहान ६ बजे र एकबहादुरको बिहान पौने ११ बजे उपचार गर्दै गर्दा मिसन अस्पतालमा मत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाका प्रहरी निरीक्षक सूर्यबहादुर चन्दले जानकारी दिनुभयो । घरमा अभिभावकहरु नभएको बेला उनीहरुले यही असार १५ मा जङ्गलबाट च्याउ ल्याएर खाएको मृतक किरणकी आमा छनमायाँ सारुले बताउनुभयो । उहाँले आफू खेतमा गएको बेला घरमा बच्चाहरु मिलेर च्याउ खाएको बताउनुभयो । बिरामी परेका सात वर्षकी सुस्मीता सारु र १० वर्षका नरेश सारु एकै परिवारका हुन् । उनीहरुको मिसन अस्पताल तानसेनमा उपचार भइरहेको छ । मृतक सारुका बुबा रोजगारको सिलसिलामा विदेशमा छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे