जङ्गली च्याउ खाँदा पाल्पामा तीनजनाको मृत्यु

१९ असार २०६९, मंगलवार १८:०४ मा प्रकाशित

पाल्पा, १९ असार । जङ्गली च्याउ खाएर बिरामी परेका पाल्पाका तीनजनाको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको छ । पाल्पाको हेक्लाङग गाविस ८ भञ्याङ्गथोकका एकै परिवारका दुईसहित ३ जनाको आज  बिहान मृत्यु भएको हो । मृत्यु हुनेमा ५ वर्षका कुशल राना, ११ वर्षका किरण सारु र १३ वर्षका एकबहादुर सारु रहेका छन् । किरण र कुशलको बिहान ६ बजे र एकबहादुरको बिहान पौने ११ बजे उपचार गर्दै गर्दा मिसन अस्पतालमा मत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाका प्रहरी निरीक्षक सूर्यबहादुर चन्दले जानकारी दिनुभयो । घरमा अभिभावकहरु नभएको बेला उनीहरुले यही असार १५ मा जङ्गलबाट च्याउ ल्याएर खाएको मृतक किरणकी आमा छनमायाँ सारुले बताउनुभयो । उहाँले आफू खेतमा गएको बेला घरमा बच्चाहरु मिलेर च्याउ खाएको बताउनुभयो । बिरामी परेका सात वर्षकी सुस्मीता सारु र १० वर्षका नरेश सारु एकै परिवारका हुन् । उनीहरुको मिसन अस्पताल तानसेनमा उपचार भइरहेको छ । मृतक सारुका बुबा रोजगारको सिलसिलामा विदेशमा छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं।उपत्यकाको सुरक्षा केन्द्र सरकार मातहत राख्ने विषयमा दलहरू विभाजित भएका छन् । सिंहदरवारस्थित राज्य व्यवस्था तथा सुशासन समितिको सभाकक्षा सोमबार भएको

झापा । पूर्वी नाका काँकडभिट्टा भएर कृषिजन्य वस्तुको निर्यातभन्दा आयात वढी भएको छ । चालु आर्थिक वर्षको ११ महिनामा सो

मुगु । नेपाल विद्युत प्राधिकरणले कर्णाली प्रदेशको मुगु जिल्लामा २९९० मिटर उचाइमा अवस्थित रारा ताल क्षेत्रमा विद्युत पुर्‍याएको छ ।

काठमाडौँ । मुलुकमा फेरि कोभिड–१९ का सङ्क्रमितहरूको सङ्ख्या दिनदिनै बढ्दै गएको अवस्थामा सङ्क्रमितलाई राख्न सकिने ‘होल्डिङ सेन्टर’ भने अझै निर्माण हुन