समाजसेवामा सप्रप महिला संघ

१९ असार २०६९, मंगलवार १७:४४ मा प्रकाशित


काठमाडौं, १९ असार । सशस्त्र प्रहरी परिवार महिला संघले काठमाडौंको कपुरधारास्थित मानसिक रुपमा कमजोर रहेका बालबालिकाहरुको लागि संचालित डाउन सिन्ड्रोम समाज नेपाललाई विभिन्न सामाग्रीहरु प्रदान गरेको छ । संघकी अध्यक्ष श्रीमती रमा वन्तले सो समाजका संस्थापक अध्यक्ष चन्द्र थापालाई २१ इन्चको कलर टेलिभिजन हस्तान्तरण गर्नुको साथै त्यहाँस्थित बालबालिकाहरुलाई जुस, विस्कुट लगायत खाद्यान्न सामाग्री प्रदान गर्नुभयो ।
कार्यक्रममा बालबालिकाहरुले आफुमा भएको प्रतिभा देखाउँदै विभिन्न गीत संगीतमा नृत्यकला प्रस्तुत गरेका थिए भने सशस्त्र प्रहरी परिवार महिला संघकी अध्यक्ष श्रीमती रमा वन्तले मानसिक स्थिति कमजोर भएका बालबालिकालाई रेखदेख गर्नु गाह्रो काम भएको उल्लेख गर्नुहुँदै डाउन सिन्ड्रोम समाज नेपालको कार्यको प्रसंसा गर्नुभयो । सो समाजका संस्थापक अध्यक्ष चन्द्र थापाले डाउन सिन्ड्रोम समाजलाई संचालन गर्न धेरै चुनौती र बाधाहरु पार गर्नुपरेको बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । भारतले नेपाललाई १.७ लाख टन युरिया र डायमोनियम फोस्फेट (डीएपी) मल सहयोग गर्ने भएको छ । टाइम्स अफ

यातायात व्यवस्था विभागले जेठ ४ गतेबाट लागू हुने गरी सार्वजनिक यातायातको भाडा वृद्धि गरेको छ। विभागले मङ्गलबार सूचना जारी गर्दै

नेपालमा ४७ लाख मानिसमा उच्च रक्तचापको समस्या रहेको अनुमान छ । विश्व उच्च रक्तचाप दिवसका अवसरमा स्वास्थ्य सेवा विभागले यहाँ

बलेवा । बागलुङको बडिगाड गाउँपालिका–१ का ५३० घरमा एउटै आयोजनाको भर परेर पानी खानुपर्छ । त्यो पनि १२ किमी परको

आजको प्रमुख समाचार