नन्दन दत्तको फोरम गणतान्त्रिकको समूह राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीसँगको छलफलमा

१९ असार २०६९, मंगलवार ०९:३३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १९ असार । नन्दन कुमार दत्त समूह फोरम गणतान्त्रिकका असन्तुष्ट नेताहरुले आज राष्ट्रपति डाक्टर रामबरण यादव र प्रधानमन्त्री डाक्टर बाबुराम भट्टराईसँग छुट्टाछुट्टै भेट गर्दैछन् । प्रधानमन्त्री भट्टराईसँग आज भेट गरेर पार्टीको निर्णयको विषयमा जानकारी गराउँदै सन्चारमन्त्रीलाई पमदबाट निकाल्न आग्रह गरेको थियो । सो समूहले आजै दिउँसो राष्ट्रपति यादवसँग हुने भेटमा पार्टीको नेतृत्वबाट सञ्चारमन्त्री राजकिसोर यादवलाई हटाइएको बारे जानकारी गराउने नेताहरुले बताएका छन् । प्रधानमन्त्री भट्टराईलाई मन्त्रीबाट हटाउन हिजो नै पत्र पठाइसकेका छन् । त्यस्तै छलफलमा राष्ट्रिय राजनीतिक समस्या र निकासका विषयमा पनि छलफल हुने बरिष्ठ नेता राजलाल यादवले जानकारी दिनुभयो । यादवले आज बिहान १० बजेपछि पार्टी एकताका विषयमा पनि छलफल हुने बताउनुभयो । बैठक कार्यवाहक अध्यक्ष तथा सञ्चारमन्त्री यादवलाई हटाएर कार्यवाह अध्यक्षको जिम्मेवारी दिइएका नन्दनकुमार दत्तको घरमा बस्नेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण आज एकै दिन तीन हजार ९३८ जनामा देखिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले सार्वजनिक गरेको तथ्याङ्कअनुसार

काठमाडौं । तीन साता बितिसक्दा पनि प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले मन्त्रिपरिषदलाई पूर्णता दिन सकेका छैन । मन्त्रालयको टुंगो लाग्नु त परैजाओस्

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) माधव समूहको केन्द्रीय सदस्यहरुको बैठक जारी छ । काठमाडौंको बुद्धनगरस्थित एक पार्टी प्यालेसमा बसिरहेको

काठमाडौं । संयुक्त अरब इमिरेट्स (युएई) ले कोरोनाविरुद्धको खोप लगाएका नेपालीलाई प्रवेश खुला गरेको छ । युएईले आजदेखि लागू हुने