भट्टराई सरकारले बजेट ल्याए प्रतिकार गरिने

१८ असार २०६९, सोमबार १७:४२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १८ असार । प्रतिपक्षमा रहेका दलहरुले सरकारलाई सहमति विना बजेट ल्याउन नदिने निर्णय गरेका छन् । नेपाली काङ्ग्रेस, नेकपा एमाले र नवगठित नेकपा–माओवादीको आज बसेको सयुक्त बैठकले सरकारले पूर्ण बजेट ल्याउन नमिल्ने र ल्याउन खोजे प्रतिवाद गर्ने निर्णय गरेको हो । बैठकले सहमतिका लागि प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले राजीनामा दिनुपर्ने पनि निस्कर्ष निकालेको छ । यसैबीच नवगठित नेकपा माओवादीका नेताहरुले काङ्ग्रेसका शिर्ष नेताहरुसँग पनि आजै छलफल गरेका छन् । काङ्ग्रेस सभापति सुशील कोइराला निवास महाराजगञ्जमा भएको छलफलले पनि सरकारले विनासहमति बजेट ल्याए त्यसको प्रतिकार गर्ने स्पष्ट पार्दै निकासकोलागी राष्ट्रपतिले आवशयक कदम चाल्नु पर्ने निष्कर्स निकालेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेपालगन्ज । बाँकेको भेरी अस्पतालमा १९० नमुना परीक्षण गर्दा ५५.७८ प्रतिशतमा कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा १९०

बैतडी । हतौडा प्रहारबाट बैतडीमा आज एक बालकको हत्या भएको छ । दशरथचन्द नगरपालिका–१ झोकालीका १५ वर्षीय महेश भुलको हत्या

काठमाडौ । सरकारले शहरी क्षेत्रका विद्यालयहरु आगामी वैशाख मसान्तसम्म बन्द गर्न सिफारिस गरेको छ । कोभिड – १९ व्यवस्थापन केन्द्र

काठमाडौँ। प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को समस्या समाधानका लागि सबै दलसँग सहयोगको आग्रह गरेका छन् । प्रधानमन्त्री