राजनीतिक सहमतिमा पूर्ण आकारको बजेट आउने प्रचण्डको भनाइ

१८ असार २०६९, सोमबार १४:५४ मा प्रकाशित


काठमाडौ, १८ असार । एकीकृत नेकपा माओवादीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले राजनीतिक सहमतिमा आर्थिक वर्ष २०६९÷७० को बजेट आउने बताउनु भएको छ । उद्योग वाणिज्य महासङ्घका पदाधिकारीको टोलीसँग आज विहान भएको भेटमा प्रचण्डले सर्वोच्च अदालतको हिजोको फैसलाले पूर्ण आकारको बजेट ल्याउन सरकारलाई बाटो खुल्ला गरिदिएको बताउनुभयो । महासङ्घको टोलीसँग प्रचण्डले राजनीतिक सहमतिकै आधारमा पूर्णबजेट आउनेमा ढुक्क हुन आग्रह गर्नु भएको थियो । उद्योग वाणिज्य महासंघका पदाधिकारीहारुले भने देश आर्थिक हिसावले जटिल अवस्थामा पुगेकोभन्दै राजनीतिक सहमतिका आधारमा पूर्णआकारको बजेट ल्याउन आग्रह गरेका थिए । भेटमा सहभागी अर्थमन्त्री बर्षामान पुनले सरकार पूर्णआकारको बजेट ल्याउने गरी तयारीमा लागेको जानकारी गराउनु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण आज एकै दिन तीन हजार ९३८ जनामा देखिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले सार्वजनिक गरेको तथ्याङ्कअनुसार

काठमाडौं । तीन साता बितिसक्दा पनि प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले मन्त्रिपरिषदलाई पूर्णता दिन सकेका छैन । मन्त्रालयको टुंगो लाग्नु त परैजाओस्

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) माधव समूहको केन्द्रीय सदस्यहरुको बैठक जारी छ । काठमाडौंको बुद्धनगरस्थित एक पार्टी प्यालेसमा बसिरहेको

काठमाडौं । संयुक्त अरब इमिरेट्स (युएई) ले कोरोनाविरुद्धको खोप लगाएका नेपालीलाई प्रवेश खुला गरेको छ । युएईले आजदेखि लागू हुने