पूर्वराजाद्वारा पुजा–अर्चना शुरु

१८ असार २०६९, सोमबार १३:४८ मा प्रकाशित


काठमाडौं, असार १८ । धार्मिक यात्राका क्रममा हिजो भैरहवा पुग्नुभएका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले कपिलवस्तुको लक्ष्मीनारायण र दुर्गा मन्दिरमा पुजा अर्चना गर्नुभएको छ । संविधानसभा विघटनपछि पहिलोपटक रुपन्देही, नवलपरासी र कपिलवस्तु जिल्ला भ्रमणको कार्यक्रमसहित पूर्वराजा जिल्ला भ्रमणमा निस्कुनभएको हो । हिजो दिउंसो साढे दुई बजे बुद्ध एयरको बिमानबाट भैरहवा बिमानस्थल उत्रंदा स्थानीय सर्वसाधारण जनताले फूलमालासहित पूर्वराजाको भव्य स्वागत गरेका थिए ।
पूर्वराजाको भ्रमणको तारतम्य मिलाउनका लागि स्वकीयसचिव सागर तिमल्सिना र सुरक्षा अधिकृत सशस्त्र प्रहरी बलका प्रहरी नायव उपरीक्षक उद्धव रावतले गत शुक्रबार नै रुपन्देही र कपिलवस्तुको यात्रा गरेका थिए । धार्मिक यात्राका क्रममा जनताले पूर्वराजाप्रति दर्शाएको सद्भावले मुलुकको तरल राजनीतिक अवस्थामा गहिरो अर्थ र महत्व राख्ने राजनीतिक विश्लेषकहरुले जनाएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार