कोइरालाद्वारा राष्ट्रपतिको ध्यानाकर्षण

१८ असार २०६९, सोमबार १२:२५ मा प्रकाशित


काठमाडौं, १८ असार । राष्ट्रपति डा. रामवरण यादव र नेपाली कांग्रेसका सभापति सुशील कोइरालाबीच भेटवार्ता भएको छ । राष्ट्रपतिसंग भेट गर्न आज बिहान शितल निवास पुगेका कोइरालाले कामचलाउ सरकारले सहमतिबिना पूर्ण बजेट ल्याउन नसक्ने भन्दै राष्ट्रपतिको ध्यानाकर्षण गराउनुभएको उहांका स्वकीय सचिव लक्ष्मण ढकालले जानकारी दिए । सरकारले अध्यादेश मार्फत पूर्ण बजेट ल्याउने तयारी गरिरहेको र त्यसको विरुद्ध विपक्षी दलहरु उभिएको स्मरण गराउंदै कोइरालाले पूर्ण बजेट ल्याउनुअघि दलहरुबीच सहमति जुट्नपर्ने र जबरर्जस्ती पूर्ण बजेट ल्याइए त्यसको बिरोध गर्ने राष्ट्रपतिलाई अवगत गराउनुभयो ।
बजेटका विषयमा यसरी सत्तापक्ष र प्रतिपक्ष पूर्ण रुपमा विभाजित भएपछि विवाद राष्ट्रपति कहां पुगेको छ भने दलहरु सहमतिबाट टाढिंदै जानसक्ने सम्भावना भएबाट राष्ट्रपति यादवमा चिन्ता बढेको शीतलनिवास स्रोतको कथन छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री तथा नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले ३२ सांसदलाई कारबाही प्रक्रिया अगाडि बढाएपछि सर्वोच्च अदालत पुगेका छन्।

काठमाडौं । नेकपा एमालेका नेता माधवकुमार नेपालले प्रधानमन्त्री एवं नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीसँगको भेटमा कुनै प्रगति नभएको नेता

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आगामी असार महिना सम्ममा नेपालमा तीन लाख व्यक्तिमा कोभिड–१९ संक्रमण देखा पर्नसक्ने अनुमान गरेको

भारतमा कोरोना भाइरसको महामारी अति भयावह अवस्थामा पुगेको छ। पछिल्लो २४ घण्टामा मात्र भारतमा तीन लाख भन्दा बढि संक्रमित थपिएका