कोइरालाद्वारा राष्ट्रपतिको ध्यानाकर्षण

१८ असार २०६९, सोमबार १२:२५ मा प्रकाशित


काठमाडौं, १८ असार । राष्ट्रपति डा. रामवरण यादव र नेपाली कांग्रेसका सभापति सुशील कोइरालाबीच भेटवार्ता भएको छ । राष्ट्रपतिसंग भेट गर्न आज बिहान शितल निवास पुगेका कोइरालाले कामचलाउ सरकारले सहमतिबिना पूर्ण बजेट ल्याउन नसक्ने भन्दै राष्ट्रपतिको ध्यानाकर्षण गराउनुभएको उहांका स्वकीय सचिव लक्ष्मण ढकालले जानकारी दिए । सरकारले अध्यादेश मार्फत पूर्ण बजेट ल्याउने तयारी गरिरहेको र त्यसको विरुद्ध विपक्षी दलहरु उभिएको स्मरण गराउंदै कोइरालाले पूर्ण बजेट ल्याउनुअघि दलहरुबीच सहमति जुट्नपर्ने र जबरर्जस्ती पूर्ण बजेट ल्याइए त्यसको बिरोध गर्ने राष्ट्रपतिलाई अवगत गराउनुभयो ।
बजेटका विषयमा यसरी सत्तापक्ष र प्रतिपक्ष पूर्ण रुपमा विभाजित भएपछि विवाद राष्ट्रपति कहां पुगेको छ भने दलहरु सहमतिबाट टाढिंदै जानसक्ने सम्भावना भएबाट राष्ट्रपति यादवमा चिन्ता बढेको शीतलनिवास स्रोतको कथन छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले पार्टीमा बाटो बिराएकालाई फर्केर आउन आग्रह गरेका छन् । अखिल नेपाल

काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा निषेधाज्ञा १० दिन थप भएको छ । यसअघि जारी गरिएको निषेधाज्ञाको आदेशको अवधि आइतबार सकिएपछि काठमाडौं,

काठमाडौं । नेकपा एमालेको संस्थापन पक्षका सांसद नारदमुनि रानाले संसद पुनःस्थापना र अहिलेको सरकार सर्वोच्च अदालतले बनाइदिएको भनेपछि संसदको अन्तर्राष्ट्रिय

काठमाडौं । सांसद उमेश श्रेष्ठ स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त भएका छन् । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सांसद श्रेष्ठलाई स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त गरेका