‘वेश्या’ बन्ने नायिका शिल्पाको चाहना

२६ फाल्गुन २०७२, बुधबार ०८:५७ मा प्रकाशित

पहिलो फिल्म लज्जामा वेश्याको भूमिकामा देखिएकी थिइन् नायिका शिल्पा पोखरेल । उनले मन फुकाएर अभिनय गरिन् र जश पनि राम्रै पाइन् । त्यसबाटै हौसिएर होला, फेरि पनि वेश्याकै भूमिकामा देखिने चाहना उनी व्यक्त गर्न थालेकी छिन् ।
उनको बुझाइमा वेश्याको रोल नायिकाका लागि सबैभन्दा चुनौतीपूर्ण भूमिका हो । नायिकाहरूले चाहेर पनि यस विषयमा रिसर्च गर्न सक्दैनन् भन्ने पनि उनको धारणा छ । यस्ता विषय नायिकाका लागि चुनौतीपूर्ण हुने भएकाले नै अभिनयमा बढी मिहिनेत पर्ने उनको बुझाइ रहेछ । लज्जा, फागूलगायत चलचित्रमा काम गरेकी शिल्पा अन्य भूमिकामा पनि देखिन त चाहन्छिन्, तर छानेर मात्रै । यसबीचमा चार फिल्म छाडेको दाबी गर्ने शिल्पाको पछिल्लो चलचित्र फागुको व्यापार उत्साहजनक नरहेको चर्चा सिनेक्षेत्रमा चल्दै गरेको परिवेशमा उनलाई यस्तो सवाल गर्नेहरू पनि छन्– ‘खासमा शिल्पाले राम्रो भनेको फिल्म कस्तो हो ? दर्शकलाई पनि मन पर्नुपर्ने कि उनलाई मात्रै मन परे हुने ?’

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । अभिनेत्री केकी अधिकारीलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । मुख्य अभिनेत्रीलाई कोरोना भएपछि चलचित्र ‘घिन्ताङ’को सुटिङ सेड्युल प्रभावित

काठमाडौँ । केहि महिना अघि ‘माझी दाई’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका गायक भिम श्रेष्ठले आफ्नो बिल्कुलै नयाँ गीत ‘ओ

काठमाडौं । नायिका गरिमा पन्त आमा बन्ने भएकीछन् । पन्तले समाजिक सञ्जालमा फाटो राख्दै आफु आमा बन्न लागेको जानकारी गराएकी

बलिउड । लण्डनमा आयोजना भएको ‘बाफ्टा अवार्ड २०२१’मा सहभागी नायिका प्रियंका चोपडाले लगाएको पहिरनबारे सोसल मिडियामा निकै चर्चा भएको छ