पूर्ण बजेट आउने प्रचण्डको दाबी

१८ असार २०६९, सोमबार ०९:४४ मा प्रकाशित


काठमाडौं १८ असार । प्रतिपक्षी दलहरुले राष्ट्रिय सहमति नभई पूर्ण आकारको बजेट आउन नदिने बताइरहेका बेला एकीकृत नेकपा माओवादीका अध्यक्ष दाहालले पूर्ण बजेट नै आउने दाबी गर्नुभएको छ । कामचलाउ सरकारले पूर्ण बजेट ल्याउन नपाउने भन्दै परेको रिटमा सर्वोच्च अदालतले अन्तरिम आदेश गर्न नपर्ने फैसला सुनाएपछि पूर्ण बजेटका लागि सर्वोच्च अदालतले ढोका खोलीदिएको टिप्पणी गर्दै अध्यक्ष दाहालले बजेटका लागि बाटो खुलेको बताउनुभएको हो । उद्योग बाणिज्य महासंघका प्रतिनिधि मण्डलसंग आज बिहान भएको भेटमा दाहालले सर्वोच्चको फैसलाले सहज वातावरण सिर्जना गरेको भन्दै समयमै पूर्ण बजेट आउनेमा आस्वस्त हुन आग्रह गर्नुभयो । प्रतिपक्षी दलहरुले एकलौटी किसिमबाट बजेट आउन नदिने बताइरहेका बेला माओवादी अध्यक्ष दाहालले पूर्ण बजेट नै आउने दाबी गर्नुलाई विपक्षी दलहरुले अस्वाभाविक रुपमा लिएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो