खनाल र कोइरालाबीच सहमति

१७ असार २०६९, आईतवार २१:३१ मा प्रकाशित


काठमाडौं, १७ असार । राष्ट्रिय सहमतिविना सरकारले पूर्ण आकारको बजेट ल्याए कांग्रेस र एमालेले संयुक्त रुपमा प्रतिवाद गर्ने भएका छन् । चालु आर्थिक बर्ष सकिन दुई साता मात्र बांकी रहेको अवस्थामा सरकारले एकलौटी रुपमा बजेट ल्याउने तयारी गरेको भन्दै प्रतिपक्षी दुई दलले संयुक्त रुपमा प्रतिवाद गर्ने भएका हुन् । कांग्रेस सभापति सुशील कोइराला र एमाले अध्यक्ष झलनाथ खनालबीच आज दिउंसो डल्लुस्थित खनाल निवासमा भएको भेटमा त्यस्तो सहमति भएको हो । उक्त भेटघाटपछि अध्यक्ष खनालले सरकार एकलौटी किसिमबाट बजेट ल्याउन लागिपरेको दाबी गर्दै त्यस कदमको संयुक्त रुपले विरोध गर्ने सहमति भएको उल्लेख गर्दै वर्तमान सरकारको विकल्पबारे कांग्रेसको धारणा मागिएको समेत जानकारी दिए । कोइरालाले पार्टीमा छलफल गरेर चांडै प्रधानमन्त्रीको उम्मेद्वार तोक्ने जवाफ दिनुभएको बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । केटोन्जी ब्राउन ज्याक्सन अमेरिकी सर्वोच्च अदालतको पहिलो अश्वेत महिला न्यायाधीश बनेकी छन् । उनले गएराती राति पद तथा

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र जनता समाजवादी पार्टीका संघीय परिषद अध्यक्ष डा. बाबुराम भट्टराईबीच भेटवार्ता

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका पूर्वसहमहामन्त्री अर्जुननरसिंह केसी अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएका छन् । असार १३ गते काठमाडौंको ह्याम्स अस्पतालमा भर्ना भएका

बागलुङ । वर्षाका बेला बागलुङवासीले धारोमा पानी आउछ कि आउँदैन भनेर आकाशतर्फ फर्केर निक्यौल गर्ने गर्छन् । वर्षातको समयमा बागलुङमा