खनाल र कोइरालाबीच सहमति

१७ असार २०६९, आईतवार २१:३१ मा प्रकाशित


काठमाडौं, १७ असार । राष्ट्रिय सहमतिविना सरकारले पूर्ण आकारको बजेट ल्याए कांग्रेस र एमालेले संयुक्त रुपमा प्रतिवाद गर्ने भएका छन् । चालु आर्थिक बर्ष सकिन दुई साता मात्र बांकी रहेको अवस्थामा सरकारले एकलौटी रुपमा बजेट ल्याउने तयारी गरेको भन्दै प्रतिपक्षी दुई दलले संयुक्त रुपमा प्रतिवाद गर्ने भएका हुन् । कांग्रेस सभापति सुशील कोइराला र एमाले अध्यक्ष झलनाथ खनालबीच आज दिउंसो डल्लुस्थित खनाल निवासमा भएको भेटमा त्यस्तो सहमति भएको हो । उक्त भेटघाटपछि अध्यक्ष खनालले सरकार एकलौटी किसिमबाट बजेट ल्याउन लागिपरेको दाबी गर्दै त्यस कदमको संयुक्त रुपले विरोध गर्ने सहमति भएको उल्लेख गर्दै वर्तमान सरकारको विकल्पबारे कांग्रेसको धारणा मागिएको समेत जानकारी दिए । कोइरालाले पार्टीमा छलफल गरेर चांडै प्रधानमन्त्रीको उम्मेद्वार तोक्ने जवाफ दिनुभएको बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले पार्टीमा बाटो बिराएकालाई फर्केर आउन आग्रह गरेका छन् । अखिल नेपाल

काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा निषेधाज्ञा १० दिन थप भएको छ । यसअघि जारी गरिएको निषेधाज्ञाको आदेशको अवधि आइतबार सकिएपछि काठमाडौं,

काठमाडौं । नेकपा एमालेको संस्थापन पक्षका सांसद नारदमुनि रानाले संसद पुनःस्थापना र अहिलेको सरकार सर्वोच्च अदालतले बनाइदिएको भनेपछि संसदको अन्तर्राष्ट्रिय

काठमाडौं । सांसद उमेश श्रेष्ठ स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त भएका छन् । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सांसद श्रेष्ठलाई स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त गरेका