राजकिशोरद्वारा कारबाही अस्वीकार

१७ असार २०६९, आईतवार १८:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौं १७ असार । मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक)का केन्द्रीय सदस्यहरुले पार्टीका कार्यवाहक अध्यक्ष राजकिशोर यादवलाई पदमुक्त गरेको दाबी गरिरहदाँ यादवले कारवाहीको कुनै औचित्य नरहेको बताएका छन् । यादवले भने- मलाई कसरी कारवाही गरियो ? केन्द्रीय समितिको बैठक कसको अध्यक्षतामा बस्यो ? केही साथीहरु प्रलोभनमा परी मलाई हटाएको हल्ला मात्र गरेका हुन् ।
सूचना तथा सञ्चार मन्त्रीसमेत रहेका यादवले केही केन्द्रीय सदस्यहरुले गरेको यस्तो निर्णय अबैधानिक रहेको बताएका छन् । यादवले भने- अबैधानिक तबरले उहाँहरुले मलाई कारवाही गरेको दावी गर्दै हुनुहुन्छ । हामी अहिले केन्द्रीय समितिको बैठक गर्दै छौं र सत्य तथ्य मिडियामा पठाउने छौं ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे