पूर्वराजाको भव्य स्वागत

१७ असार २०६९, आईतवार १७:२९ मा प्रकाशित


काठमाडौं, १७ असार । धार्मिक भ्रमणको उद्देश्य दर्शाउंदै पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाह भैरहवा प्रस्थान गर्नुभएको छ । आज करिब अढाइ बजे कपिलवस्तुको गौतम बुद्ध विमानस्थलमा पूर्वराजाको भव्य स्वागत भएको थियो । पांच दिवसीय भ्रमणका क्रममा पूर्वराजा ज्ञानेन्द्रले नवलपरासी, कपिलवस्तु र रुपन्देहीका विभिन्न धार्मिक स्थलहरुको भ्रमण गर्ने कार्यक्रम रहेको बताइएको छ । संविधानसभाको विघटनपछि राजसंस्थाको पुनस्र्थापनबारे आवाज चर्किंदै गएको परिवेशबीच यसरी पूर्वराजाले राजधानीबाहिर भ्रमण गर्नुभएको यो पहिलो अवसर हो । धार्मिक यात्रालाई राजसंस्थाबारे आमजनताको मानसिकता बुझ्ने कामका लागिसमेत उपयोग गरिने सम्भावना रहेको टिप्पणी एकथरीले गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अमेरिकामा सङ्क्रमण फैलिने क्रम चलिरहे पनि खोप लगाउने दर भने कम भएको छ । खोप लगाउनेहरुको सङ्ख्या बढाउन अमेरिकाले नयाँ

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ३ हजार ६११ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौं । नेकपा एमालेका महासचिव ईश्वर पोखरेलले माधवकुमार नेपाल पक्षलाई धेरै प्रतीक्षा गर्न उचित नहुने बताएका छन् । शुक्रबार पार्टी

काठमाडौं । नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष एवं सांसद भीम रावलले मिलेनियम च्यालेन्स कर्पोरेसन (एमसीसी) सम्झौता संशोधनपछि मात्र पारित गर्न माग गर्नुभएको