मौसम खराबीका कारण हेलीटप्टर आकस्मिक अवतरण

१७ असार २०६९, आईतवार १४:५९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १७ असार । रुकुमबाट बिरामी लिएर काठमाडौँका लागि उडेको हेलिकप्टर मौसम  प्रतिकूलताका कारण अवतरण गराइएको छ ।     डोल्पाका बिरामी लिएर आइतबार बिहान ८ः३० बजे काठमाडौँका लागि उडेको हेलिकप्टर प्युठानको बिजुवार–६ स्थित खेलकुद मैदानमा बिहान आकस्मिक अवतरण गराइएको हो । माउन्टेन एअरको ९ एन जेपी हेलिकप्टरमा डोल्पाका तीन घाइते बिरामी र चालक दलका दुईसहित पाँचजना रहेका छन् । फुसफुसे वर्षात् र डम्म लागेको कुहिरोका कारण उडानमा समस्या हुँदा सो हेलिकप्टर प्युठानमा आकस्मिक अवतरण गराइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्युठानले जनाएको छ । डोल्पामा शुक्रबार स्थानीयवासीबीच आपसी झगडा हुँदा घाइते भएका तीन बिरामी लिएर सो हेलिकप्टर उडेको प्रहरीले जनाएको छ । बिहान ९ बजे बिजुवारमा अवतरण गराइएको हेलिकप्टर मौसममा सुधार आएपछि बल्ल गन्तव्यतर्फ लाग्ने चालक दलले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाल दूरसञ्चार प्राधिकरणले नेपालको आफ्नै भूउपग्रह (स्याटेलाइट) राख्ने प्रक्रिया रद्द गरेको छ । प्राधिकरणले आज एक सूचना जारी

एप्पल र सामसुङ इलेक्ट्रोनिक्सले ट्याब्लेट कम्प्युटरको बजारमा क्रमशः पहिलो र दोस्रो स्थान ओगट्न सफल भएका छन् । २१ औं काउन्टरपोइन्ट

काठमाडौं । जल तथा मौसम विज्ञान विभागले दूरसञ्चार सेवाप्रदायकसँग सहकार्य गरेर बाढीको पूर्वसूचना सर्वसाधारणको मोबाइलमा पठाउन थालेको छ । बाढी पूर्वानुमान

विश्वकै अग्रणी सूचना प्रविधि कम्पनी एप्पलले तार विना चार्ज गर्न मिल्ने आइप्याड चाडै नै बजारमा ल्याउने जनाएको छ । अहिले