जनसम्पर्क समिति युएइले चयन गर्यो काँग्रेस १३औँ महाधिवेशन प्रतिनिधि

५ फाल्गुन २०७२, बुधबार ००:०९ मा प्रकाशित

युएइ । नेपाली जनसम्पर्क समिति संयुक्त अरब इमिरेट्स (युएइ)ले नेपाली काँग्रेसको आसन्न १३औँ महाधिवेशनका लागी युवा नेता चित्र केसीको नेतृत्वमा महासमिति सदश्य सहित सात जना महाधिवेशन प्रतिनिधि छनोट गरेको छ ।

जनसम्पर्क समिति युएइले दिएको जानकारी अनुसार साधारण सदस्य, क्रियाशील सदस्य, सल्लाहकार तथा कार्यसमितिका पदाधिकारीहरुसंग भएको सामुहिक छलफल र सहमतिमा महाधिवेशन प्रतिनिधि तथा महासमिति सदस्यहरुको नाम टुंगो लगाएको हो ।

विवाद रहित तवरले चयन गरिएको महासमिति सदस्यहरुमा चित्रबहादुर केसी, खेमराज बस्नेत र महेश मोक्तान रहेका छन् भने महाधिवेशन प्रतिनिधिमा भवानी प्रशाद तिमिल्सिना, कृष्ण प्रशाद गौतम, चन्द्र विक्रम सारु मगर र राम कृष्ण पुन रहेका छन् । स्रोतका अनुसार नेपाली जनसम्पर्क समिति युएइबाट प्रतिनिधित्व गर्ने महासमिति सदस्य र महाधिवेशन प्रतिनिधिहरु संस्थापन निकट रहेका छन् ।

नेपाली काँग्रेस महाधिवेशन लागी विदेश स्थित जनसम्पर्क समिति हरुको हकमा पाँच सय एक क्रियाशिल सदस्यहरु भएका देशहरुबाट तिन जना महासमिति सदस्य र चार जना महाधिवेशन प्रतिनिधिको रुपमा केन्द्रीय महाधिवेशनमा भाग लिन पाउने विधानमा व्यवस्था रहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गैरआवासीय नेपाली संघ भाषा, साहित्य, संस्कृति तथा सम्पदा समितिको साप्ताहिक कार्यक्रम प्रवासी प्रवाहको चवालिसौ शृङ्खलामा नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका कुलपति गंगाप्रसाद

लिसवोन । पोर्चुगलस्थित नेकपा एमालेको प्रवास संगठन प्रवासी नेपाली मञ्च पुनर्गठन भएको छ । ३५ सदस्यीय कार्य कार्यसमितिको अध्यक्षमा अध्यक्ष

नेपाल पत्रकार महासङ्घ बेल्जियम शाखाको अध्यक्षमा ओम शर्मा निर्विरोध निर्वाचित हुनुभएको छ । कार्यसमितिको उपाध्यक्षमा डिल्ली अम्माई, सचिवमा पेम्बा गेलु

दमास्कस । ओमानस्थित नेपाली राजदूतावासले हिजो शनिबार साहित्य र प्रकृतिसम्बन्धी एक वेबनारको आयोजना गरेको छ । काठमाडौँको सेरोफेरोका महत्वपूर्ण र