प्रधानमन्त्रीको राजीनामाको विकल्प छैनः सभापति कोइराला

१५ असार २०६९, शुक्रबार ११:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १५ असार । नेपाली कांग्रेसका सभापति सुशील कोइरालाले सहमतिका लागि प्रधानमन्त्री डाक्टर बाबुराम भट्टराईले राजीनमा दिनुपर्ने दोहो¥याउनुभएको छ । सद्भावना पार्टीका अध्यक्ष तथा स्वास्थ्यमन्त्री राजेन्द्र महतोसँगको भेटका कोइरालाले आज यस्तो वताउनुभएको हो । भेटमा कोइरालाले राजनीतिक सहमतिका लागि आफुहरुले गरिरहेको पहलमा सहयोग गर्न महातोलाई आग्रह गर्नु भएको थियो । यसैबीच मन्त्री महतोले प्रधानमन्त्रीको राजनीमामा माग्नु भन्दा पनि अन्य विकल्प खोज्न कोइरालालाई सुझाव दिनुभएको छ । जवाफमा कोइरालले सहमतिका लागि विश्वासको वतावरण बनाउन प्रधानमन्त्रीले राजीनामा दिनुपर्ने अडान राख्नुभयो । कोइराला निवास महाराजगन्जमा भएको भेटमा राष्ट्रिय सहमतिको सरकार गठन र आगामी आर्थिक वर्षको बजेट ल्याउने बारेमा पनि छलफल भएकोे थियो । सभापति कोइरालाले हिजो तमलोपाका अध्यक्ष महन्त ठाकुरसँग पनि राजनीतिक निकास खोज्ने बारेमा छलफल गर्नु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौँ। नेकपा माओवादी केन्द्रले स्थायी कमिटी बैठक बोलाएको छ । सोमबार दिउँसो १ बजे बैठक बोलाइएको छ । समसायिक राजनीतिक

नेकपा (माओवादी केन्द्र) का स्थायी समिति सदस्य देवेन्द्र पौडेलले निकट भविष्यमै नेकपा (एमाले) माधवकुमार नेपाल पक्षसँग पार्टी एकता हुन सक्ने

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर