बाग्लुङमा पहिरोले एक घर पुर्दा ३ जना वेपत्ता

१५ असार २०६९, शुक्रबार ०९:३५ मा प्रकाशित

बाग्लुङ, १५ असार । बागलुङको हटियामा पहिरोले एक घर पुर्दा तीन जना वेपत्ता भएका छन् । हिजो साँझदेखि आएको अविरल वर्षाका कारण आएको पहिरोले हटिया गाविस वडा नं ३ चौताराको एकै घरको तीन जना वेपत्ता भएका हुन् । स्थानिय टेकबहादुर खत्रीको घर पुरिदा खत्रीकी  श्रीमती ६४  वर्षीया पवित्रा खत्री, घरमा डेरा गरी बस्ने बागलुङ रेश गाविस वडा नं ८ की अन्दाजी २२ वर्षीया लक्ष्मी सुनार  र उहाँका ३ वर्षीया छोरा सुदिप सुनार भएको प्रहरीले जनाएको छ ।  घटनाका बारेमा जानकारी पाएलगत्तै हटिया प्रहरीचौकी र ईलाका प्रहरी कार्यालय हरिचौको टोली घटनास्थलमा पुगेको छ । अहिले डोजर लगाएर पहिरो हटाउन थालिएको र वेपत्ताहरुको खोजि भईरहेको ईलाका प्रहरी कार्यालय हरिचौरका प्रमुख प्रहरी निरीक्षक निर्मल बुढाथोकीले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वासिङ्टन । कोरोनाभाइरस महामारीबाट एक वर्षदेखि सङ्कट व्यहोरिरहेको संयुक्तराज्य अमेरिकामा लाखौं अमेरिकी बेरोजगार छन् । अर्थतन्त्र पुनः खुला भएपनि कतिपय

काठमाडौं । कन्सुलर सेवा विभागले लिखतहरूको प्रमाणीकरणका लागि सङ्केत नम्बरसहितको फाराम वितरण प्रारम्भ गरेको छ । कोभिड–१९ सङ्क्रमण रोकथाम तथा

काठमाडौं । सभामुख अग्नि सापकोटा विरुद्ध परेको मुद्दाको संवैधानिक इजलासमा सुनुवाइ हुने भएको छ । संवैधानिक इजलासमा प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शम्शेर

काठमाडौं । मानिसको स्वाब सङ्कलन नै नगरी कोभिड–१९ परीक्षणको पिसिआर नेगेटिभ रिपोर्ट बनाउने कार्यमा एउटा गिरोह सक्रिय रहेको पाइएको छ