प्रधानमन्त्रीको अभिव्यक्ति अधिनायकवादी सोचको परिणाम भएको एमाले महासचिवको टिप्पणी

१४ असार २०६९, बिहीबार १७:५२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १४ असार । नेकपा एमालेका महासचिव ईश्वर पोखरेलले प्रधानमन्त्री डा.बाबुराम भट्टराईले आफूले तत्काल राजिनामा नदिने भनेर दिएको अभिव्यक्ति अधिनायकवाद सोचको पुनरावृत्ति भएको टिप्पणी गर्नुभएको छ । राजनीतिक सहमतिलाई ठाडो चुनौती दिने गरि दिएको अभिव्यक्ति अधिनायकवाद सोचबाट निर्देशित भएको उहाँले आरोप लगाउनुभयो । चितवनको भरतपुरमा प्रेस चौतारी चितवनले आज गरेको पत्रकार सम्मेलनमा महासचिव पोखरेलले राजनीतिक र संवैधानिक सङ्कट झन–झन बढ्दै गएको भन्दै सङ्कट टार्न सहमतिको अर्को विकल्प नभएको उल्लेख गर्नुभयो । यस्तै पोखरेलले काम चलाउ सरकारले घोषणा गरेको मङ्सिर ७ गतेको चुनाव हुनै नसक्ने दावी गर्नुभयो ।
एमाले चितवनले सन्चालन गरेको पार्टी सुदृढीकरण अभियानको समापन कार्यक्रममा सहभागी हुन चितवन आउनुभएका महासचिव पोखरेलले नेकपा एमाले कुनै पनि हालतमा नफुट्ने दावी गर्दै आदिवासी जनजातिहरुले उठाएको माग यथोचित संबोधन गरिने बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र जनता समाजवादी पार्टीका संघीय परिषद अध्यक्ष डा. बाबुराम भट्टराईबीच भेटवार्ता

बागलुङ । वर्षाका बेला बागलुङवासीले धारोमा पानी आउछ कि आउँदैन भनेर आकाशतर्फ फर्केर निक्यौल गर्ने गर्छन् । वर्षातको समयमा बागलुङमा

काठमाडौँ । सरकार केही दिनमै नागरिकतासम्बन्धी विधेयक संसद्मा पेस गर्ने तयारीमा रहेका बेला प्रमुख प्रतिपक्षी एमालेले त्यसलाई अस्वीकार गर्ने जनाएको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका नेता शेखर कोइराला पक्षको बैठक आज (शुक्रबार) पनि बस्ने भएको छ । बिहीबार राजधानीको बत्तीसपुतली फुडल्याण्डमा