प्रधानमन्त्रीको अभिव्यक्ति अधिनायकवादी सोचको परिणाम भएको एमाले महासचिवको टिप्पणी

१४ असार २०६९, बिहीबार १७:५२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १४ असार । नेकपा एमालेका महासचिव ईश्वर पोखरेलले प्रधानमन्त्री डा.बाबुराम भट्टराईले आफूले तत्काल राजिनामा नदिने भनेर दिएको अभिव्यक्ति अधिनायकवाद सोचको पुनरावृत्ति भएको टिप्पणी गर्नुभएको छ । राजनीतिक सहमतिलाई ठाडो चुनौती दिने गरि दिएको अभिव्यक्ति अधिनायकवाद सोचबाट निर्देशित भएको उहाँले आरोप लगाउनुभयो । चितवनको भरतपुरमा प्रेस चौतारी चितवनले आज गरेको पत्रकार सम्मेलनमा महासचिव पोखरेलले राजनीतिक र संवैधानिक सङ्कट झन–झन बढ्दै गएको भन्दै सङ्कट टार्न सहमतिको अर्को विकल्प नभएको उल्लेख गर्नुभयो । यस्तै पोखरेलले काम चलाउ सरकारले घोषणा गरेको मङ्सिर ७ गतेको चुनाव हुनै नसक्ने दावी गर्नुभयो ।
एमाले चितवनले सन्चालन गरेको पार्टी सुदृढीकरण अभियानको समापन कार्यक्रममा सहभागी हुन चितवन आउनुभएका महासचिव पोखरेलले नेकपा एमाले कुनै पनि हालतमा नफुट्ने दावी गर्दै आदिवासी जनजातिहरुले उठाएको माग यथोचित संबोधन गरिने बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रले राष्ट्रिय सभाका सदस्य चन्द्रबहादुर खड्कालाई पनि हटाएको छ । खड्काले दल त्याग गरेको सूचना माओवादी

काठमाडौ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधव नेपाल पक्षकालाई हटाएर स्थायी समिति गठन गरेका छन्

काठमाडौं । आन्तरिक किचलोका कारण बिभाजनको अन्तिम बिन्दुमा पुगेको बेला सत्तारुढ नेकपा एमालेको दशौं महाधिवेशन आयोजक समितिको बैठक आज बस्दैछ

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आगामी असार महिना सम्ममा नेपालमा तीन लाख व्यक्तिमा कोभिड–१९ संक्रमण देखा पर्नसक्ने अनुमान गरेको