शरदसिंहले मधेसी नेताकै भण्डाफोर गर्ने

१४ असार २०६९, बिहीबार १७:१३ मा प्रकाशित


काठमाडौं, १४ असार । संविधानसभा विघटनसंगै सत्तारुढ फोरम लोकतान्त्रिकबाट बाहिरिएका शरदसिंह भण्डारीले राष्ट्रिय समाजवादी मधेस पार्टी गठन गर्नुभएको छ । नयां पार्टी गठन गर्ने उद्देश्यसहित काठमाडौमा १३ गतेदेखि सुरु भेलाबाट तय गरिएको पार्टीको नाम र झण्डा आज औपचारिक रुपमा पत्रकार सम्मेलनमार्फत् सार्वजनिक गरियो । भण्डारी अध्यक्ष रहने नयां पार्टीको झण्डाको माथिल्लो भागमा सेतो र तल्लो भागमा हरियो रंग रहेको र हरियो पृष्ठभूमिबाट सूर्योदय हुंदैगरेको देखाइएको छ । सुर्योदयमा भएका पांचवटा रेखाले संघीयता, समावेसी, लोकतन्त्र, समृद्धि र समानता रहेको जानकारी दिइयो । पार्टीका अध्यक्ष भण्डारीले सत्ताको लोभमा मात्र मौका ढुकी बस्ने मधेसी दल तथा नेताहरुको भण्डाफोर गरिने उद्घोष गर्नुृभयो । नयां पार्टी घोषणापछि आजै सो पार्टीका कार्यकर्ताहरुले राजधानीमा शक्ति प्रदर्शन भन्दै मोटरसाइकल ¥यालीसमेत निकालेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेपालगन्ज । बाँकेको भेरी अस्पतालमा १९० नमुना परीक्षण गर्दा ५५.७८ प्रतिशतमा कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा १९०

बैतडी । हतौडा प्रहारबाट बैतडीमा आज एक बालकको हत्या भएको छ । दशरथचन्द नगरपालिका–१ झोकालीका १५ वर्षीय महेश भुलको हत्या

काठमाडौ । सरकारले शहरी क्षेत्रका विद्यालयहरु आगामी वैशाख मसान्तसम्म बन्द गर्न सिफारिस गरेको छ । कोभिड – १९ व्यवस्थापन केन्द्र

काठमाडौँ। प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को समस्या समाधानका लागि सबै दलसँग सहयोगको आग्रह गरेका छन् । प्रधानमन्त्री