हजारलाई लाख बनाउँने भन्दै लाखौं ठगी

१४ असार २०६९, बिहीबार १४:४३ मा प्रकाशित

रौतहट, १४ असार । हजार रुपैयालाई लाख बनाउने भन्दै एक ठगले रौतहट जिल्लाको ग्रामिण भेगका दर्जनौं स्थानीय बासिन्दाको लाखौ रुपैयाँ ठगेर फरार भएका छन् । पर्सा जिल्लाको बिरुवागुठी घर भएका सुरेश गिरीले जोगिको भेषमा आएर रौतहटको बगही, कटहरिया, प्रेमपुरगोनाही लगाएतका गाविसका बासिन्दाको लाखौ रकम लिएर भागेको स्थानीय बासिन्दाले बताएका छन् । पछिल्लो एक महिनादेखि शिवनगर–कटहरिया सडकखण्डको जलैया चोकमा रहेको एक मठमा जोगीको भेषमा बस्दै आएका गिरीले एक हजारको एक लाख बनाएर दिन्छु भन्दै स्थानीय सोझासाझासँग रकम असुलेर फरार भएका हुन् । जोगीको भेषमा रहेका गिरीले अन्य स्थानीय बासिन्दासंग समेत लाखौ रकम असुलेको उजुरी ईलाका प्रहरी कार्यालय कटहरियामा परेको प्रहरीले बताएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गएराति आएको हुरीबतासले धनमालको क्षति भएको छ । प्रारम्भिक सूचनानुसार जिल्लामा ५० घरको छाना उडाएको जानकारी रेडक्रसले जनाएको छ ।

खोटाङ । जन्तेढुङ्गा गाउँपालिका–५ चिसापानीका ३७ वर्षीय विज्ञान कोइरालालाई बेपत्ता भएको १९ वर्षपछि घर फर्काइएको छ । नेपालगञ्जमा भेटिनुभएका विज्ञानलाई

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफ्नो जग्गाको नक्सा हेर्न र प्रिन्ट गर्न सकिने ‘मेरो कित्ता’ को शुभारक्भ गरेका छन्

भारतको पश्चिम बङ्गालमा हुने निर्वाचनका लागि पूर्वी नाका ७२ घण्टा लागि आज बिहान ६ बजेदेखि सिल गरिएको छ । पश्चिम