श्रीमती र नाबालक दुई छोरा छोरीको हत्या गरी फरार रहेका व्यक्ती प्रहरीको नियन्त्रणमा

१४ असार २०६९, बिहीबार १४:४२ मा प्रकाशित

झापा, १४ असार । दक्षिणी झापाको जलथलमा हिजो दिउँसो श्रीमती र नाबालक दुई छोरा छोरीको हत्या गरी फरार रहेका व्यक्तिलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । हत्यामा संलग्न ४० वर्षका शोभा थोकसोक मनिपुरेलाई आज बिहान लुकीछुपी बसेको अवस्थामा झापाको हल्दीबारी ७ बैदार टोलबाट पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाले जनाएको छ । उनको हुलीयाको आधारमा घटना लगत्तै सादा पोशाकमा प्रहरी परिचालन गरिएको थियो । भारत मनिपूरका शोभा केही दिनअघि मात्र जलथल ससुराली आएका थिए । माइतमै रहेकी चिया बगानमा काम गर्ने श्रीमती २५ बर्षीया रेभीका, तीन महिने छोरी सुनीता र चार वर्षका छोरा अरुणलाई हिजो दिउँसो धारिलो हतियार प्रहार गरी शोभाले हत्या गरेका थिए । हत्यामा संलग्न शोभा मनीपुरे भाषा मात्र बुझने र बोल्न सक्ने भएकाले दोभाषे झिकाएर अनुसन्धानको काम सुरु गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

बागलुङ । वर्षाका बेला बागलुङवासीले धारोमा पानी आउछ कि आउँदैन भनेर आकाशतर्फ फर्केर निक्यौल गर्ने गर्छन् । वर्षातको समयमा बागलुङमा

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा पत्नी आरजु राणा देउवालाई कोरोनाभाइरस संक्रमण भएको छ । कोरोनाभाइरस संक्रमण भएपछि आरजु केही दिनयता

विराटनगर । निरन्तरको वर्षाले सप्तकोशी नदीमा पानीको बहाव बढेको छ । बुधबार साँझको मापनअनुसार सप्तकोशीमा पानीको बहाव १ लाख ७८

‘असारै खाउला दुधिलो मकै, साउने खाउला खिर, घरमा छैन शितलु वचन, मनमा छैन थिर । छुपुमा छुपु खेतमै रोपु, हातको