श्रीमती र नाबालक दुई छोरा छोरीको हत्या गरी फरार रहेका व्यक्ती प्रहरीको नियन्त्रणमा

१४ असार २०६९, बिहीबार १४:४२ मा प्रकाशित

झापा, १४ असार । दक्षिणी झापाको जलथलमा हिजो दिउँसो श्रीमती र नाबालक दुई छोरा छोरीको हत्या गरी फरार रहेका व्यक्तिलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । हत्यामा संलग्न ४० वर्षका शोभा थोकसोक मनिपुरेलाई आज बिहान लुकीछुपी बसेको अवस्थामा झापाको हल्दीबारी ७ बैदार टोलबाट पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाले जनाएको छ । उनको हुलीयाको आधारमा घटना लगत्तै सादा पोशाकमा प्रहरी परिचालन गरिएको थियो । भारत मनिपूरका शोभा केही दिनअघि मात्र जलथल ससुराली आएका थिए । माइतमै रहेकी चिया बगानमा काम गर्ने श्रीमती २५ बर्षीया रेभीका, तीन महिने छोरी सुनीता र चार वर्षका छोरा अरुणलाई हिजो दिउँसो धारिलो हतियार प्रहार गरी शोभाले हत्या गरेका थिए । हत्यामा संलग्न शोभा मनीपुरे भाषा मात्र बुझने र बोल्न सक्ने भएकाले दोभाषे झिकाएर अनुसन्धानको काम सुरु गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आज देशका धेरैजसो स्थानमा बिहानैदेखि वर्षा भइरहेको जल तथा मौसम विज्ञान विभागले जनाएको छ। देशका विभिन्न क्षेत्रमा आज

काठमाडौं। सभामुख अग्नि सापकोटाविरुद्ध परेको मुद्दामा सर्वोच्च अदालतको संवैधानिक इजलासले बुधबार सुनुवाइ गरेन ।प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबरा नेतृत्वको संवैधानिक इजलासमा

जिल्लाको दिपायल सिलगढी नगरपालिका–७ तथा पूर्वीचौकी गाउँपालिका–१ को सीमाक्षेत्र बुढोबाँज भन्ने ठाउँमा बेवारिसे अवस्थामा एक महिलाको शव फेला परेको छ

काठमाडौं । चैत्र शुक्ल नवमीका दिन मर्यादा पुरुषोत्तम भगवान् रामचन्द्रको सम्झनामा मनाइने ‘रामनवमी’ पर्व आज देशभरि श्रद्धा र भक्तिपूर्वक पूजा