काङ्ग्रेस सभापति कोइराला र तमलोपा अध्यक्षबीच भेट

१४ असार २०६९, बिहीबार १४:३३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १४ असार । नेपाली काङ्ग्रेसका सभापति सुशील कोइराला र तमलोपाका अध्यक्ष महन्त ठाकुरबीच समसामयिक राजनीतिक अवस्थाको बारेमा आज छलफल भएको छ । कोइराला निवास माहाराजगञ्जमा भएको भेटमा सभापति कोइरालाले बृहत राष्ट्रिय सहमतिका आधारमा अगाडी बढ्नुको बिकल्प नरहेको भन्दै त्यसका लागि सबै पक्ष सकारात्मक हुनुपर्ने बताउनु भएको थियो । कोइरालाले काङ्ग्रेसले सुरु गरेको संबाद प्रक्रियाका आधारमा सहमति खोज्नुको बिकल्प नरहेको बताउनु भएको कोइरालाको निजी सचिवालयले जनाएको छ । कोइरालासँगको भेटपछि सञ्चारकर्मीहरुसंग तमलोपा अध्यक्ष ठाकुरले निर्वाचन घोषणा भइसकेको अबस्थामा उत्पन्न नयाँ परिस्थीतीमा नयाँ सहमतिको आवश्यक रहेको धारणा आफूले कोइराला समक्ष राखेको जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । कर्मचारी समायोजनसम्बन्धी विवादमा सर्वोच्च अदालतको फैसला सार्वजनिक भएसँगै लोकसेवा आयोगलाई सम्पूर्ण परीक्षा सञ्चालन गर्न बाटो खुलेको छ ।

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका नेता प्रदीप गिरीको निधन भएको छ । क्यान्सर रोगबाट पीडित नेता गिरीको आज राति ९:३० बजे

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी