बेलायती राज्यमन्त्री र अध्यक्ष प्रचण्डबीच भेटवार्ता

१३ असार २०६९, बुधबार २०:५३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १३ असार । नेपाल भ्रमणमा रहनुभएका बेलायतका अन्तर्राष्ट्रि«य विकाससम्बन्धी राज्यमन्त्री एलन डंकन र एकीकृत नेकपा माओवादीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डबीच आज भेटवार्ता भएको छ । प्रचण्ड निवास लाजिम्पाटमा भएको भेटमा समसामयिक राजनीतिक विषय, ा मङ्सिर ७ गतेको निर्वाचन, बेलायती सहयोगलगायतका विषयमा छलफल भएको प्रचण्डका सहयोगी शिव खकुरेलले जानकारी दिनुभयो । राज्यमन्त्री डंकनले संविधानसभा विघटनपछि दलहरुबीच थप सहमति र सहकार्यको आवश्यकता औँल्याउँदै प्रचण्डलाई सहमतिका लागि पहल सुरु गर्न आग्रह गर्नुभएको थियो । भेटमा राज्यमन्त्री डंकनले एमाओवादी पार्टी विभाजन र नवगठित पार्टीको गतिविधिबारे पनि जिज्ञासा राख्नुभएको थियो । जवाफमा दाहालले आफूले दलहरुसँग छलफल सुरु गरिसकेको बताउँदै चाँडै सहमतिमा पुग्ने बताउनु भएको पनि खकुरेलले जानकारी दिनुभयो । राज्य मन्त्री डंकन तीनदिने भ्रमणको क्रममा मङ्गलबार नेपाल आइपुग्नु भएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

विश्वभर कोरोना संक्रमणका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या ३० लाख २३ हजार नाघेको छ । संक्रमित हुनेको संख्या पनि १४ करोड

नयाँ दिल्ली । भारतमा कोरोना भाइरसको महामारी अति भयावह बन्दै गएको छ र संक्रमण तथा मृत्युदर तीव्र गतिमा बढिरहेको छ

साउदी अरबले तीन उच्च सैनिकलाई ‘देशद्रोह’ गरेको आरोपमा मृत्युदण्ड दिएको यहाँको रक्षा मन्त्रालयले बताएको छ । मन्त्रालयले राज्य सञ्चालित समाचार

म्यानमारमा सैनिक कु विरुद्धमा जारी प्रदर्शनका क्रममा थप ८० जनाको मृत्यु भएको छ । म्यानमारको बागो शहरमा भएको प्रदर्शनमा सो