नेकपा माओवादीको केन्द्रीय समितिको बैठक

११ असार २०६९, सोमबार १२:१५ मा प्रकाशित

नव गठित नेकपा–माओवादीको केन्द्रीय समितिको बैठक आज बस्ने भएको छ । हिजोको लागि बोलाइएको केन्द्रीय समितिको बैठक पोलिटब्यूरो बैठक लम्बिएकोभन्दै आजसम्मको लागि स्थगित गरिएको थियो । वैचारिक, राजनीतिक र साङ्गठनिक सङ्घर्षका कार्यक्रम, राज्य समिति गठन लगायतको विषयमा बैठकमा छलफल हुने पोलिटब्यूरो सदस्य हरिभक्त कंडेलले जानकारी दिनुभयो । केन्द्रीय समितिमा छलफल गर्ने एजेण्डाहरु पोलिटब्यूरो बैठकले तय गरिसकेको छ । हिजोको माओवादी पोलिटब्युरो बैठकले तत्कालका लागि केन्द्रीय समिति विस्तार नगर्ने निर्णय गरेको थियो । फागुन १ गते महाधिवेशन तोकिसकेको अवस्थामा तत्कालका लागि केन्द्रीय समिति विस्तार नगर्ने निर्णय भएको बताइएको छ । एकीकृत माओवादीबाट विभाजित भएपछि नेकपा–माओवादीको आज पहिलो बैठक बस्न लागेको हो । हिजोको पोलिटब्यूरो बैठकमा पार्टीका नेताहरुको जिम्मेवाी हेरफेरको बारेमा कुराकानी भए पनि पोलिटब्यूरो सदस्य खड्कबहादुर विश्वकर्माले निर्णय भने केन्द्रीय समितिले गर्ने जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पहिरोका कारण सिद्धार्थ राजमार्ग र तानसेन-तम्घास सडक अवरुद्ध भएको छ । सिद्धार्थ राजमार्गका धेरै ठाउँमा पहिरो खसेको र

नवलपरासी । नवलपुर (नवलपरासी पूर्व) को मध्यविन्दु नगरपालिका-१० मा पर्ने तीन वटा खहरेखोलाको डाइभर्सन बाढीले बगाएपछि पूर्व-पश्चिम राजमार्ग अवरुद्ध भएको

बागलुङ । निरन्तरको वर्षाका कारण बागलुङका दुई ठूला राजमार्ग अवरुद्ध भएका छन् । राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाका रूपमा रहेको मध्यपहाडी पुष्पलाल

चितवन । विकास गतिमा तीव्ररुपमा अघि बढिरहेको भरतपुर महानगरपालिकामा योजना लिएर गएपछि रित्तो हात फर्किनु पर्दैन । महानगरभित्रका वडाध्यक्षहरू योजना

आजको प्रमुख समाचार