प्रधानमन्त्री भट्टराई स्वदेश फर्कदै

११ असार २०६९, सोमबार १२:१४ मा प्रकाशित

करिब एक साता लामो ब्राजिल भ्रमण सकेर प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराई आज स्वदेश फर्कदै हुनुहुन्छ । प्रधानमन्त्रीको निजी सचिवालयले जनाएअनुसार प्रधानमन्त्री दिउँसो पौने ४ बजे नेपाल आइपुग्नुहुने छ । रियो दि जेनेरियोमा भएको अन्तर्राष्ट्रिय वातावरण तथा दिगो विकाससम्बन्धी सम्मेलनमा भाग लिन प्रधानमन्त्री भट्टराई सहित नेपाली अधिकारीहरुको टोली गएको ४ गते ब्राजिल गएको थियो । विपक्षी दलका भ्रातृ सङ्गठनहरुले भने प्रधानमन्त्री भट्टराईलाई त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा कालो झण्डा देखाउने तयारी भएको बताएका छन् । ब्राजिलमा भएको सम्मेलनको अवसर पारेर बिभिन्न देशका राष्ट्र प्रमुख तथा उच्च अधिकारीहरुसँग प्रधानमन्त्री भट्टराईले भेटघाट तथा छलफल गर्नु भएको थियो । सम्मेलनमा विश्वका झण्डै १ सय ५०  देशका राष्ट्राध्यक्ष र सरकार प्रमुखले भाग लिएका थिए । स्वदेश फर्के लगत्तै प्रधानमन्त्रीले राष्ट्रिय सहमतिको सरकार गठन, आगामी आर्थिक वर्षको बजेट तथा राजनीतिक र संवैधानिक संकट निवारण गर्ने बारेमा विशेष कदम चाल्ने प्रधानमन्त्रीका राजनीतिक सल्लाहकार देवेन्द्र पौडेलले जानकारी दिनुभया ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल

काठमाडौँ । नेकपा एमालेको महाधिवेशन आयोजक कमिटीको बैठकले कर्णाली प्रदेशमा फ्लोर क्रस गराउन भूमिका खेलेको आरोप लगाएर २० जना नेतालाई

काठमाडौं । प्रहरीले ७ जना नक्कली डाक्टरलाई पक्राउ गरेको छ । नक्कली प्रमाणपत्र पेश गरेर काम गरिरहेका ७ जना ‘नक्कली

काठमाडौँ । सरकारले सार्जवनिक स्थानमा ५ जनाभन्दा बढी भेला हुन रोक लगाएको छ । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले जारी गरेको