प्रधानमन्त्री भट्टराई स्वदेश फर्कदै

११ असार २०६९, सोमबार १२:१४ मा प्रकाशित

करिब एक साता लामो ब्राजिल भ्रमण सकेर प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराई आज स्वदेश फर्कदै हुनुहुन्छ । प्रधानमन्त्रीको निजी सचिवालयले जनाएअनुसार प्रधानमन्त्री दिउँसो पौने ४ बजे नेपाल आइपुग्नुहुने छ । रियो दि जेनेरियोमा भएको अन्तर्राष्ट्रिय वातावरण तथा दिगो विकाससम्बन्धी सम्मेलनमा भाग लिन प्रधानमन्त्री भट्टराई सहित नेपाली अधिकारीहरुको टोली गएको ४ गते ब्राजिल गएको थियो । विपक्षी दलका भ्रातृ सङ्गठनहरुले भने प्रधानमन्त्री भट्टराईलाई त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा कालो झण्डा देखाउने तयारी भएको बताएका छन् । ब्राजिलमा भएको सम्मेलनको अवसर पारेर बिभिन्न देशका राष्ट्र प्रमुख तथा उच्च अधिकारीहरुसँग प्रधानमन्त्री भट्टराईले भेटघाट तथा छलफल गर्नु भएको थियो । सम्मेलनमा विश्वका झण्डै १ सय ५०  देशका राष्ट्राध्यक्ष र सरकार प्रमुखले भाग लिएका थिए । स्वदेश फर्के लगत्तै प्रधानमन्त्रीले राष्ट्रिय सहमतिको सरकार गठन, आगामी आर्थिक वर्षको बजेट तथा राजनीतिक र संवैधानिक संकट निवारण गर्ने बारेमा विशेष कदम चाल्ने प्रधानमन्त्रीका राजनीतिक सल्लाहकार देवेन्द्र पौडेलले जानकारी दिनुभया ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे