एसीसी यू १९ कममा नेपालको शानदार जित

१० असार २०६९, आईतवार १५:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १० असार । मलेसियामा जारी एसीसी यु १९ एसिया कप क्रिकेट प्रतियोगिताको आजको खेलमा  नेपाले मलेसिया विरुद्ध  १ सय ७ रनको फराकिलो अन्तरले जित दर्ता गराएको छ ।  टस जितेर ब्याटिङ रोजेको नेपालले  निर्धारित ५० ओभरको खेलमा ८ विकेटको क्षतिमा २४७ रन बनाएको हो । नेपालको इनिङमा सागर पुनले ४ चौका र ३ छक्कासहित ७० रन बनाए। त्यसैगरी राजेश पुलामी मगर र प्रदीप ऐरी ३९–३९ रन बनाए। त्यसैगरी  सुवास खकुरेलले ३३ रन, भुवन कार्र्कीले २३ र हसिम अन्सारीले २१ रन बनाएका थिए ।प्रत्यूक्तरमा जवाफी ब्याटिङ गरिरहेको घरेलू टोली मलेसिया ४३ ओभरमै सबै विकेट गुमाउँदै १ सय ४० रनमा समेटिएको थियो ।    नेपालाई सहज जीत दिलाउने क्रममा राहुल विश्वकर्माले सर्वाधिक  ५ विकेट हात पारेका थिए । त्यस्तै कप्तान पृथु बाँसकोटा र अभिनास कर्णले २–२ विकेट हात पारेका थिए ।  यसअघि सोही प्रतियोगिताको पहिलो खेलमा नेपाल पाकिस्तानसँग ८ विकेटले पराजित भएको थियो । नेपालले  अब  तेस्रो खेल भारतसँग खेल्ने छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । कर्मचारी समायोजनसम्बन्धी विवादमा सर्वोच्च अदालतको फैसला सार्वजनिक भएसँगै लोकसेवा आयोगलाई सम्पूर्ण परीक्षा सञ्चालन गर्न बाटो खुलेको छ ।

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका नेता प्रदीप गिरीको निधन भएको छ । क्यान्सर रोगबाट पीडित नेता गिरीको आज राति ९:३० बजे

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी