एसीसी यू १९ कममा नेपालको शानदार जित

१० असार २०६९, आईतवार १५:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १० असार । मलेसियामा जारी एसीसी यु १९ एसिया कप क्रिकेट प्रतियोगिताको आजको खेलमा  नेपाले मलेसिया विरुद्ध  १ सय ७ रनको फराकिलो अन्तरले जित दर्ता गराएको छ ।  टस जितेर ब्याटिङ रोजेको नेपालले  निर्धारित ५० ओभरको खेलमा ८ विकेटको क्षतिमा २४७ रन बनाएको हो । नेपालको इनिङमा सागर पुनले ४ चौका र ३ छक्कासहित ७० रन बनाए। त्यसैगरी राजेश पुलामी मगर र प्रदीप ऐरी ३९–३९ रन बनाए। त्यसैगरी  सुवास खकुरेलले ३३ रन, भुवन कार्र्कीले २३ र हसिम अन्सारीले २१ रन बनाएका थिए ।प्रत्यूक्तरमा जवाफी ब्याटिङ गरिरहेको घरेलू टोली मलेसिया ४३ ओभरमै सबै विकेट गुमाउँदै १ सय ४० रनमा समेटिएको थियो ।    नेपालाई सहज जीत दिलाउने क्रममा राहुल विश्वकर्माले सर्वाधिक  ५ विकेट हात पारेका थिए । त्यस्तै कप्तान पृथु बाँसकोटा र अभिनास कर्णले २–२ विकेट हात पारेका थिए ।  यसअघि सोही प्रतियोगिताको पहिलो खेलमा नेपाल पाकिस्तानसँग ८ विकेटले पराजित भएको थियो । नेपालले  अब  तेस्रो खेल भारतसँग खेल्ने छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर थप ८१६७ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न ११ वटा मुलुकमा राजदूत नियुक्तिका लागि ११ जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । मन्त्रिपरिषदको यसअघिकै बैठकले

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली २ जेठ २०७५ मा फर्किन सहमत भएका छन्

काठमाडौं । देशकै पहिलो फ्रेन्चाइज फुटबल प्रतियोगिता खुकुरी नेपाल सुपर लिग (एनएसएल)को पहिलो सिजनको फाइनलमा शनिबार धनगढी एफसी र काठमाडौं