माओवादीका शीर्ष नेता र राष्ट्रपतिबीच छलफल

१० असार २०६९, आईतवार ०९:२१ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १० असार । नव गठित नेकपा–माओवादीका शीर्ष नेता र राष्ट्रपति डा रामवरण यादवबीच आज भेटघाट तथा छलफल भईरहेको छ ।  राष्ट्रिय सहमति कायम गरेर उत्पन्न राजनीतिक तथा संवैधानिक सङ्कट समाधानको उपाय खोज्ने प्रयासस्वरुप राष्ट्रपति यादवले नव गठित माओवादी अध्यक्ष मोहन वैद्य, महासचिव रामवहादुर थापा, सचिव सीपी गजुरेल लगायतका शीर्ष नेताहरुसँग समसामयिक परिस्थितिको बारेमा कुराकानी गर्न आफ्नो निवासमा बोलाउनु भएको हो ।  नेकपा–माओवादीका पोलिटब्यूरो सदस्य खड्कबहादुर विकले बदलिदो राजनीतिक घटनाक्रम र उत्पन्न समस्याको निकासको बारेमा राष्ट्रपतिले छलफलको लागि बोलाउनु भएको जानकारी दिनुभयो । विकका अनुसार अहिलेको सरकारले चालेका कदमको बारेमा राष्ट्रपतिको ध्यानाकर्षण गराउने र राष्ट्रिय सहमति कायम गरेर अघि बढ्ने बारेमा राष्ट्रपतिको भूमिकाको बारेमा माओवादीले पार्टीगत रुपमा आफ्नो धारणा भेटकोक्रममा राख्नेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा गत २४ घण्टामा ७३६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । १९ हजार ५ सय ३९

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सफतविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट पेश भएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीलाई शुक्रबार राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौँ । राष्ट्रिय ध्वजावाहक नेपाल वायुसेवा निगम (नेपाल एयरलाइन्स)ले ओमानको मस्कटबाट ५६० थान अक्सिजन सिलिण्डर ल्याएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौं । नेपाल पत्रकार महासंघ च्यानल नेपाल शाखाका अध्यक्ष शान्तिराम कार्कीको कोरोना संक्रमणबाट निधन भएको छ । दुई सातादेखि काठमाडौंको