मधेशी मुस्लिम फोरम लोकतान्त्रिक केन्द्रिय समितिद्वारा पार्टी परित्यागको घोषणा

९ असार २०६९, शनिबार १७:४० मा प्रकाशित

सर्लाही, ९ असार । मधेशी जन अधिकार फोरम लोकतान्त्रिकको भ्रातृ संगठन मधेशी मुस्लिम फोरम लोकतान्त्रिक केन्द्रिय समितिका सम्पूर्ण सदस्यले आज सर्लाहीमा पत्रकार सम्मेलन गरी पार्टी परित्याग गरेको घोषणा गरेको छन् । मुस्लिम फोरमका केन्द्रिय अध्यक्ष शेष अजिजले आज दिउँसो लालबन्दीमा पत्रकार सम्मेलन गर्दै आफ्नो समितिका सबै २५ जनाले मधेशी जन अधिकार फोरम लोकतान्त्रिक पार्टी परित्याग गरेको घोषणा गर्नु भएको हो । पार्टी परित्याग गर्नेमा महोत्तरीका पुर्व सभासद् कौशल कुमार यादव, फोरम लोकतान्त्रिकका सर्लाही जिल्ला अध्यक्ष गंगाधर राय, मुस्लिम फोरमका सर्लाही जिल्ला अध्यक्ष मिकाईल मियाँ लगायत छन् । केन्द्रिय समितिमा रहेका २५ जनाको नामावली सहित जारी गरिएको विज्ञप्तीमा पार्टी अध्यक्ष विजय कुमार गच्छदारले पार्टीलाई आफ्नै व्यक्तिगत स्वार्थमा प्रयोग गरेकाले पार्टी परित्याग गरिएको उल्लेख छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले राष्ट्रिय सभामा रिक्त एक सदस्यको निर्वाचन यही जेठ ६ गते निर्वाचन हुँदैछ । माओवादी केन्द्रले आफ्नो

काठमाडौं । सरकारले कतार र चीनको ग्वान्जाउमा हवाई उडान खुला गर्ने निर्णय गरेको छ । सोमबार साझ बसेको मन्त्रिपरिषदको बैठकले

काठमाडौं । हाल पूर्वीमध्य अरब सागरमा रहेको शक्तिशाली चक्रवात ताउकतेका कारण मंगलबारदेखि देशका धेरै स्थानमा सामान्यदेखि पूर्ण बदलीको सम्भावना छ

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सपथविरुद्ध सर्वोच्चमा चार रिट दर्ता भएको छ । वैशाख ३१ गते प्रधानमन्त्री ओलीले