मुलुकमा माओवादी र मधेसी मोर्चाका कारण धुव्रीकरणः खनाल

९ असार २०६९, शनिबार १६:५४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ९ असार । नेकपा एमालेका अध्यक्ष झलनाथ खनालले माओवादी र मधेसी मोर्चाका कारण मुलुक धुव्रीकरणमा फसेको आरोप लगाउनु भएको छ । नेकपा एमाले सम्पर्क विषेश समुन्वय कमिटीको भेलालाई उद्घाटन गर्दै अध्यक्ष खनालले माओवादी मधेसी गठबन्धन नै मुलुकका लागि घातक भएको बताउनुभयो । उहाँले एकीकृत नेकपा माओवादीले मुलुकलाई पछाडी धकेल्न खोजेपनि एमालेले नेतृत्वदायी भूमिका खेलेर निकास निकाल्ने बताउनुभयो । उहाँले दलहरु नमिल्ने सम्म कुनैपनि समस्याको निकास दिन नसकिने र दलहरु मिल्नका लागि पहिले प्रधानमन्त्रीले कुर्सी छोड्नुपर्ने तर्क गर्नुभययो । पार्टीभित्रको समस्या पार्टीभित्र बसेर छलफल गर्नुपर्ने पनि खनालले बताउनुभयो । आजै झापा पुग्नु भएका एमाले बरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल समस्याको समाधानका लागि एकीकृत नेकपा माओवादी नै वाधक रहेको बताउनु भएको छ । नेपाल पब्लिक संघको भेलालाई उद्घाटन गर्दै एमाले नेता नेपालले सरकार अझैपनि एकलौटी ढंगले चल्न खाजेको र निकासमा गम्भीर नभएको टिप्पणी गर्नुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल

काठमाडौँ । नेकपा एमालेको महाधिवेशन आयोजक कमिटीको बैठकले कर्णाली प्रदेशमा फ्लोर क्रस गराउन भूमिका खेलेको आरोप लगाएर २० जना नेतालाई

काठमाडौं । प्रहरीले ७ जना नक्कली डाक्टरलाई पक्राउ गरेको छ । नक्कली प्रमाणपत्र पेश गरेर काम गरिरहेका ७ जना ‘नक्कली

काठमाडौँ । सरकारले सार्जवनिक स्थानमा ५ जनाभन्दा बढी भेला हुन रोक लगाएको छ । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले जारी गरेको