मुलुकमा माओवादी र मधेसी मोर्चाका कारण धुव्रीकरणः खनाल

९ असार २०६९, शनिबार १६:५४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ९ असार । नेकपा एमालेका अध्यक्ष झलनाथ खनालले माओवादी र मधेसी मोर्चाका कारण मुलुक धुव्रीकरणमा फसेको आरोप लगाउनु भएको छ । नेकपा एमाले सम्पर्क विषेश समुन्वय कमिटीको भेलालाई उद्घाटन गर्दै अध्यक्ष खनालले माओवादी मधेसी गठबन्धन नै मुलुकका लागि घातक भएको बताउनुभयो । उहाँले एकीकृत नेकपा माओवादीले मुलुकलाई पछाडी धकेल्न खोजेपनि एमालेले नेतृत्वदायी भूमिका खेलेर निकास निकाल्ने बताउनुभयो । उहाँले दलहरु नमिल्ने सम्म कुनैपनि समस्याको निकास दिन नसकिने र दलहरु मिल्नका लागि पहिले प्रधानमन्त्रीले कुर्सी छोड्नुपर्ने तर्क गर्नुभययो । पार्टीभित्रको समस्या पार्टीभित्र बसेर छलफल गर्नुपर्ने पनि खनालले बताउनुभयो । आजै झापा पुग्नु भएका एमाले बरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल समस्याको समाधानका लागि एकीकृत नेकपा माओवादी नै वाधक रहेको बताउनु भएको छ । नेपाल पब्लिक संघको भेलालाई उद्घाटन गर्दै एमाले नेता नेपालले सरकार अझैपनि एकलौटी ढंगले चल्न खाजेको र निकासमा गम्भीर नभएको टिप्पणी गर्नुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । कांग्रेस नेता डा.शेखर कोइराला निकट नेताहरूको भेला सुरु भएको छ । केही बेरअघि बत्तीसपुतलीस्थित अनुपम फुडल्यान्डमा कोइराला पक्षीय

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले आगामी प्रदेश तथा प्रतिनिधि सभा निर्वाचनमा विद्युतिय मतदान यन्त्र (इभीएम) प्रयोग गर्ने भए साउन मसान्तसम्म व्यवस्था

काठमाडौँ । त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल (टिआइए) भएर थप दुई अन्तर्राष्ट्रिय एयरलाइन्सले नियमित उडान गर्ने भएका छन् । थाइल्याण्डको थाई स्माइल

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्ष सकिन अब १६ दिन बाँकी छ । सरकारले चालु आवमा रु तीन खर्ब ७८ अर्ब नौ