चट्याङ लागेर खोटाङमा दुई महिलाको मृत्यु

८ असार २०६९, शुक्रबार १२:२६ मा प्रकाशित

खोटाङ, ८ असार । चट्याङ लागेर खोटाङमा दुई महिलाको ज्यान गएको छ । बिहिबार साँझ परेको चट्याङ लागेर हौंचुर–१ पैयाँकी ५९ वर्षीय कमलसरी राई र २९ वर्षीय देवी तामाङको ज्यान गएको हो । चट्याङ लागेर बेहोस बनेका उनीहरुको आज बिहानपख ज्यान गएको स्थानीय दावा शेर्पाले जानकारी दिनुभयो । खार्मी–५ बोहोरीबोट घर भएकी मृतक राई माईती घरमा बस्दै आउनु भएको थियो । चट्याङ लागेर बहोस बनेका सनमान तामाङको अझै होस नखुलेको स्थानीयबासीले जानकारी दिएका छन् । घट्नास्थलतर्फ आज बिहान प्रहरीको टोली परिचालन गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय खोटाङले जनाएको छ । यस्तै, चट्याङले खार्मीका लेक गाउँ, गोपीखर्क, निगालेलगायतका घरहरुमा क्षति पु¥याएको छ । विद्युतको मेल लाईन र घर–घरको लाईनमा व्यवस्थित अर्थिङ तथा राम्ररी वाईरिङ नगरिएका कारण एक ठाउँमा परेको चट्याङले सबै ठाउँमा धनजनको क्षती पु¥याएको स्थानीयबासीको भनाइ छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न ११ वटा मुलुकमा राजदूत नियुक्तिका लागि ११ जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । मन्त्रिपरिषदको यसअघिकै बैठकले

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली २ जेठ २०७५ मा फर्किन सहमत भएका छन्

काठमाडौं । प्रतिसिलिन्डर ४ सय रुपैयाँमा किनेको अक्सिजनलाई कतिसम्ममा बेच्न पाइन्छ ? कालोबजारीसम्बन्धी ऐनले २० प्रतिशतसम्म नाफा लिन छुट दिन्छ।

काठमाडौं । समाजसेवी उत्तम कार्कीले वडास्तरीय आइसोलेसन सेन्टरका लागि १८ थान अक्सिजन सिलिण्डर सहयोग गर्नुभएको छ । मुलुकमा अक्सिजन अभाव