जनजाती नेताहरुको मागमा आज काङ्ग्रेस केन्द्रीय समितिमा छलफल हुने

७ असार २०६९, बिहीबार ०९:०९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ७ जेठ । समसामयिक राजनीतिक परिस्थितिको समीक्षा र पार्टी एकतापछिको रणनीति तय गर्ने बारेमा छलफल गर्न नेपाली काङ्ग्रेस केन्द्रीय समितिको बैठक आज पनि बोलाइएको छ । दिउँसो तीन बजेपछि पार्टी केन्द्रीय कार्यालय सानेपामा सुरु हुने बैठकमा आज विशेष गरेर आदीबासी जनजाती नेताहरुले सभापति सुशिल कोइरालालाई बुझाएको माग पत्रको विषयमा छलफल हुने छ । त्यसैगरी पार्टी विवाद मिलेपछि देशभरका जिल्ला नेता तथा कार्यकर्ताहरुको व्यवस्थापन र बिभिन्न सङ्घ, सङ्गठनको पुनर्गठन तथा नियुक्तिको बारेमा छलफल हुने नेता विमलेन्द्र निधीले जानकारी दिनुभयो । बोल्न बाँकी केन्द्रीय सदस्यहरुले आजको बैठकमा आफ्नो धारणा राख्नेछन् । संविधानसभाको विघटनपछिको राजनीतिक तथा संवैधानिक सङ्कटको निवारण गर्ने बारेमा पनि बैठकमा कुराकानी भइरहेको नेता निधीले बताउनुभयो । बैठकमा आआफ्नो धारणा राख्दै अधिकांश केन्द्रीय सदस्यहरुले सरकारविरुद्वको मोर्चाबन्दी र प्रमुख राजनीतिक शक्तिहरुबीचको छलफललाई सँगसँगै अघि बढाउनुपर्नेमा जोड दिने गरेका छन् । हिजोको बैठकमा सभापति सुशील कोइरालाले काङ्ग्रेसको अग्रसरतामा अहिले मुलुकमा देखिएको राजनीतिक र संवैधानिक सङ्कटको निकासको लागि पहल सुरु भएको र यसलाई निरन्तरता दिने जानकारी गराउनु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा गत २४ घण्टामा ७३६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । १९ हजार ५ सय ३९

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सफतविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट पेश भएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीलाई शुक्रबार राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौँ । राष्ट्रिय ध्वजावाहक नेपाल वायुसेवा निगम (नेपाल एयरलाइन्स)ले ओमानको मस्कटबाट ५६० थान अक्सिजन सिलिण्डर ल्याएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौं । नेपाल पत्रकार महासंघ च्यानल नेपाल शाखाका अध्यक्ष शान्तिराम कार्कीको कोरोना संक्रमणबाट निधन भएको छ । दुई सातादेखि काठमाडौंको